Dívka si kousala nehet na palci. Po čtyřech letech se dozvěděla strašlivou věc

Newton Aycliffe - Případ mladé britské studentky by měl být varováním pro všechny, kteří si libují v kousání nehtů. Courtney Whithornová si stejně jako mnoho dalších kousala nehty ze stresu, zašlo to ale tak daleko, že jí lékaři museli celý palec amputovat.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Courtney Belle Whithorn

Courtney byla mladá krásná dívka, která měla v životě smůlu. Ve škole jí totiž šikanovali spolužáci, a hodiny plné stresu zaháněla kousáním si nehtu na palci.

Dívka o teroru, který trval od roku 2014, nikomu neřekla, se strachem a zoufalstvím bojovala sama, jeden den ale svůj zlozvyk přehnala a omylem si ukousla kus nehtu až do masa.

Po nějaké době jí nehet dorostl, dívka si ale všimla, že se pod ním nachází černý flek. Po nějaké době zčernal celý nehet, a dívka už takto vážné poškození tkáně nedokázala dál schovávat.

O svých problémech ani zranění ale nikomu neřekla a namísto toho si nehty začala lakovat, aby skvrnu zakryla. Poté si dokonce lepila umělé nehty, ale její stav se nezlepšoval.Naopak jí celý palec začal mokvat.

Dívka se proto odebrala k lékaři, kde se dozvěděla, že trpí rakovinou kůže. Melanom, který si vyvolala kousáním palce, se lékaři pokoušeli čtyřikrát vyoperovat. Nakonec museli přistoupit k nejhorší možnosti, která jim zbývala, a dívce palec amputovali.

Dívce se zhroutil svět. Největší ránou pro ni bylo uvědomění si, že za rakovinu si může sama neustálým poškozováním tkání na prstu. Lékaři se nyní obávají, zda nemohla rakovina metastázovat dál do těla.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Brusel přiznal děsivá fakta: V EU může být 200 tisíc potenciálních…

15.10.2018 14:57 Aktualizováno Evropská komise přiznala, že v EU může být až 200 000 potenciálních teroristů s odcizenými doklady.…

Drama v Kolíně nad Rýnem: Na nádraží zasahuje policie, pachatel si vzal…

15.10.2018 14:53 Aktualizováno Policie evakuovala centrální vlakové nádraží v Kolíně nad Rýnem poté, co přišlo hlášení o střelbě a…

Babiš po návštěvě Frontexu obrátil: Při vracení migrantů dělá dobrou práci

15.10.2018 14:33 Premiér Andrej Babiš zmírnil své výhrady vůči Evropské agentuře pro pohraniční a pobřežní stráž …

Merkelová a Seehofer to mají spočítané? Německo se otřásá v základech

15.10.2018 14:29 Aktualizováno V Německu se po dramatických změnách, které přinesly nedělní bavorské volby, naplno rozběhla debata…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama