Dívka si kousala nehet na palci. Po čtyřech letech se dozvěděla strašlivou věc

Newton Aycliffe - Případ mladé britské studentky by měl být varováním pro všechny, kteří si libují v kousání nehtů. Courtney Whithornová si stejně jako mnoho dalších kousala nehty ze stresu, zašlo to ale tak daleko, že jí lékaři museli celý palec amputovat.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Courtney Belle Whithorn

Courtney byla mladá krásná dívka, která měla v životě smůlu. Ve škole jí totiž šikanovali spolužáci, a hodiny plné stresu zaháněla kousáním si nehtu na palci.

Dívka o teroru, který trval od roku 2014, nikomu neřekla, se strachem a zoufalstvím bojovala sama, jeden den ale svůj zlozvyk přehnala a omylem si ukousla kus nehtu až do masa.

Po nějaké době jí nehet dorostl, dívka si ale všimla, že se pod ním nachází černý flek. Po nějaké době zčernal celý nehet, a dívka už takto vážné poškození tkáně nedokázala dál schovávat.

O svých problémech ani zranění ale nikomu neřekla a namísto toho si nehty začala lakovat, aby skvrnu zakryla. Poté si dokonce lepila umělé nehty, ale její stav se nezlepšoval.Naopak jí celý palec začal mokvat.

Dívka se proto odebrala k lékaři, kde se dozvěděla, že trpí rakovinou kůže. Melanom, který si vyvolala kousáním palce, se lékaři pokoušeli čtyřikrát vyoperovat. Nakonec museli přistoupit k nejhorší možnosti, která jim zbývala, a dívce palec amputovali.

Dívce se zhroutil svět. Největší ránou pro ni bylo uvědomění si, že za rakovinu si může sama neustálým poškozováním tkání na prstu. Lékaři se nyní obávají, zda nemohla rakovina metastázovat dál do těla.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prohnilá církev káže celibát, praktikuje zvrhlé poměry. Badatel odhaluje…

15.02.2019 22:49 Aktualizováno Homosexualita pod každým vatikánským podloubím? Ano. Alespoň to tvrdí ve své nové knize: Sodoma,…

Británie chce zmírnit požadavky ohledně irské pojistky

15.02.2019 19:43 Britská vláda se chystá zmírnit své požadavky na přepracování takzvané irské pojistky zahrnuté do…

V Bruselu jsou "brexitoví špióni" na každém kroku. Šíří se politické klepy…

15.02.2019 17:10 Brusel je v těchto dnech "městem brexitových špionů", které je živo odposloucháváním cizích…

Španělská opozice rozjela volební kampaň zostra: Došlápneme si na…

15.02.2019 16:53 Dnešní oznámení španělského premiéra Pedra Sáncheze, že budou v zemi 28. dubna předčasné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama