Dívka si myslela, že má rakovinu. To, co jí řekli lékaři, ale rozhodně nečekala

Dublin - Pětadvacetiletá studentka Laura Molloyová se pře nějakou dobou začala cítit podivně slabě a unaveně. Natekly jí ruce a nohy a vystrašená dívka se bála, že trpí rakovinou. Od lékaře si ale vyslechla úplně jiný verdikt.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Případ, který se odehrál v Irsku, demonstruje negativní vliv internetových poraden a hledání diagnóz na vlastní triko. Mladá studentka se cítila slabě, unaveně a celá opuchla.

To jsou příznaky některých typů nádorů a dívka si proto myslela, že trpí rakovinou v posledním stádiu. Navštívila proto lékaře, který jí provedl sérii testů. Nakonec se ke svému překvapení dozvěděla úplně něco jiného.

"Když mě lékař vyšetřoval, myslela jsem si, že hledá nádor. Vlastně jsem byla smířená s tím, že mám rakovinu a umírám. Ale pak mi řekl, že jsem těhotná," popisuje dívka.

Studentka se nacházela ve 37. týdnu těhotenství, přesto žádné zjevné příznaky nepociťovala. Netrpěla ranní nevolností ani zpožděnou menstruací. Pohyby děťátka necítila, protože plod se vyvíjel za placentou.

Udělala si dokonce dva těhotenské testy, oba ale vyšly jako negativní. Podle lékařů to je proto, že hormon, který potvrzuje těhotenství, se z jejího těla už vyplavil. 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Papež František považuje zneužívání dětí za výzvu pro církev

17.02.2019 16:52 Sexuální zneužívání dětí duchovními dnes papež František označil za "naléhavou výzvu" pro…

Stažení amerických vojáků ze Sýrie nebude okamžité

17.02.2019 14:33 Stažení amerických vojáků ze Sýrie nebude překotné, ale postupné, ujistil dnes na mnichovské…

Francie vyšetřuje sobotní incident, demonstranti zaútočili na filozofa

17.02.2019 14:28 Pařížská prokuratura dnes zahájila vyšetřování incidentu ze sobotní demonstrace hnutí žlutých vest…

Hrozba z Evropy? Merkelovou vyděsila slova Donalda Trumpa

16.02.2019 22:27 Aktualizováno Německou kancléřku Angelu Merkelovou děsí, že by evropská auta měla být Spojenými státy vnímána…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama