Telička se zlobí kvůli střelbě ve Štrasburku: Humus. Kam až lidé mohou klesnout, vynadal Čechům

Noční střelba zasáhla i poslance Evropského parlamentu včetně českých zástupců, kteří se tento týden ve Štrasburku účastní plenárního zasedání europarlamentu. Politici mohli budovu instituce ve Štrasburku opustit až po půlnoci. Řada z nich o dění ve městě informovala živě na sociálních sítích. Například Pavel Telička se podivoval nad tím, jaké peklo se po útoku strhlo na sociálních sítích.

Přidejte svůj názor 190 komentářů

Pavel Telička
doporučujeme

Telička, stejně jako další čeští europoslanci, informoval o tom, co se děje bezprostředně po střelbě. „K situaci ve Štrasburku - dle poslední zprávy, co mám od příslušného parlamentního útvaru, který je v permanentním kontaktu s policií, útoku bylo podle všeho souběžně několik,“ psal například Telička.

Pod jeho příspěvky se ale objevily komentáře typu „sklízíte, co jste zaseli“ či „konečně jste kulturně obohaceni“. „Vyspělý Západ je teď jedna velká no-go zóna,“ přidal se další uživatel.

Telička se netajil tím, že podobné komentáře jsou dle něj opravdu hrozné a úplně mimo mísu. „Štrasburk - útoky. Člověk žasne, jaký humus mohou někteří lidé ve svých tweetech vyplodit v situaci, kdy asi došlo ke ztrátě na životech a zdraví a kdy není situace stabilizovaná,“ vzkázal lidem, kteří podobné příspěvky na sociální sítě psali.

„Jen úplný primitiv v takové situaci přeje jiným lidem zle a politizuje,“ zlobil se Telička. „Bohužel číst si tyto hodiny na Twitteru to je agonie. Jak hluboko muže člověk klesnout,“ posteskl si český europoslanec.

Loading...
Vstupte do diskuze (190)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Praprasynovec německého císaře prohrál soud, hrad Rheinfels nedostane

25.06.2019 14:07 Pruský princ Georg Friedrich neuspěl u německého soudu s nárokem získat do vlastnictví zříceninu…

NATO vyhrožuje Rusku tvrdou reakcí. Rozmístí v Evropě jaderné zbraně?

25.06.2019 13:12 Aktualizováno Severoatlantická aliance chystá společnou reakci v případě, že Rusko nezačne dodržovat dohodu o…

Británie v šoku: Výmysly Harryho a Meghan stály daňové poplatníky miliony…

25.06.2019 12:06 Princ Harry a vévodkyně Meghan utratili 2,4 milionů liber z kapes britských daňových poplatníků na…

Merkelová má problémy kvůli uprchlíkům? Z rozvědky zní jasný požadavek

25.06.2019 11:37 Aktualizováno Bývalý šéf Spolkového úřadu na ochranu ústavy (BfV)  Hans-Georg Maassen chce prošetřit kroky…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama