Zpívající toaletářka? Tyto záchodky mají do diskrétnosti hodně daleko

Záchodky určené zákazníkům jednoho německého obchodního domu mají do diskrétního tichého místa daleko. Zdejší toaletářka klientům v pauzách mezi mytím záchodových mís a vybíráním poplatků zpívá a hraje na kytaru. Využívá dobré akustiky bíle vykachličkované místnosti a zpříjemňuje zákazníkům i sobě den.

WC
doporučujeme

"Tohle znáte?" volá Stefanie Ansul-Weissnerová na návštěvníky toalet hamburského obchodu řetězce C&A. A pak spustí písně Joan Baezové, Barbry Streisandové nebo Zarah Leanderové. V repertoáru má i skladbu "What a Wonderful World". Klienty takto obveseluje už čtyři roky.

zdroj: YouTube

Ze začátku si jen občas prozpěvovala při práci, říká. Pak si jednou vzala na zkoušku kytaru, na kterou hraje od dětství, a u zákazníků to mělo úspěch. Od té doby sedmačtyřicetiletá žena ve své komůrce vyzdobené plakátem písničkářky Baezové mezi pánskými a dámskými záchodky zpívá i hraje. Většinou dá jednu dvě písničky, potom poklidí nebo rychle pustí ženy k pánům, když je fronta na dámy příliš dlouhá a vedle je právě volno.

"To je opravdu nádherné," komentuje její výkon mezi bílými kachličkami jedna z návštěvnic toalet. Jiná, ověšená dvěma taškami a očividně ve spěchu, se u východu ještě zastaví, počká na konec písně a zatleská. Stefanie Ansul-Weissnerová odkládá kytaru a znovu se chopí hadru.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V nejlidnatější německé zemi začala škola, žáci musí mít roušky

12.08.2020 14:49 V nejlidnatější německé spolkové zemi, Severním Porýní-Vestfálsku, dnes po více než šesti týdnech…

Slovensko má 75 nově nakažených, nejvíc od konce dubna. Ohnisko je na jihu…

12.08.2020 14:09 Na Slovensku za posledních 24 hodin přibylo 75 nových případů koronavirové nákazy, což je nejvyšší…

"Jako trest odnětí svobody." Páry oddělené koronavirem bojují o možnost…

12.08.2020 13:35 Každodenní stesk, osamělost a žádný fyzický kontakt jsou nedílnou součástí celosvětové pandemie…

Covid-19: V Německu rychle přibývá nových případů, ministr je skeptický…

12.08.2020 13:14 Aktualizováno V Německu začal po třech dnech opět strměji růst počet nově odhalených případů nákazy koronavirem,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama