Zpívající toaletářka? Tyto záchodky mají do diskrétnosti hodně daleko

Záchodky určené zákazníkům jednoho německého obchodního domu mají do diskrétního tichého místa daleko. Zdejší toaletářka klientům v pauzách mezi mytím záchodových mís a vybíráním poplatků zpívá a hraje na kytaru. Využívá dobré akustiky bíle vykachličkované místnosti a zpříjemňuje zákazníkům i sobě den.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

WC
doporučujeme

"Tohle znáte?" volá Stefanie Ansul-Weissnerová na návštěvníky toalet hamburského obchodu řetězce C&A. A pak spustí písně Joan Baezové, Barbry Streisandové nebo Zarah Leanderové. V repertoáru má i skladbu "What a Wonderful World". Klienty takto obveseluje už čtyři roky.

zdroj: YouTube

Ze začátku si jen občas prozpěvovala při práci, říká. Pak si jednou vzala na zkoušku kytaru, na kterou hraje od dětství, a u zákazníků to mělo úspěch. Od té doby sedmačtyřicetiletá žena ve své komůrce vyzdobené plakátem písničkářky Baezové mezi pánskými a dámskými záchodky zpívá i hraje. Většinou dá jednu dvě písničky, potom poklidí nebo rychle pustí ženy k pánům, když je fronta na dámy příliš dlouhá a vedle je právě volno.

"To je opravdu nádherné," komentuje její výkon mezi bílými kachličkami jedna z návštěvnic toalet. Jiná, ověšená dvěma taškami a očividně ve spěchu, se u východu ještě zastaví, počká na konec písně a zatleská. Stefanie Ansul-Weissnerová odkládá kytaru a znovu se chopí hadru.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čaputová jednala v centrále NATO: Slovensko bude dávat 2 % HDP na obranu v…

25.06.2019 15:45 Slovensko své výdaje na obranu už v roce 2022 dostane na dvě procenta hrubého domácího produktu …

Uprchlíci na Sea-Watch jsou zoufalí. Do kauzy se vložil biskup, Salvini ho…

25.06.2019 15:17 Aktualizováno Čtyři desítky neziskových organizací z Evropy se připojily k apelu na italskou vládu, aby nechala…

Brexit bude na Halloween, slibuje Johnson. Ohledně dohody s EU pokračuje…

25.06.2019 14:52 Aktualizováno Bývalý britský ministr zahraničí Boris Johnson, který má velké šance stát se příštím premiérem,…

Rusko může opět hlasovat v Radě Evropy. Ukrajina se urazila, jednání PACE…

25.06.2019 14:42 Ukrajina zruší svou účast v Parlamentním shromáždění Rady Evropy (PACE). Učinila tak v reakci na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama