Syřana někdo v Hamburku umlátil sekerou. Policie motiv vyšetřuje

V německém Hamburku byl zabit 48letý Syřan. Podle policie použil útočník k činu sekeru. Po pachateli i motivu nyní bezpečnostní složky pátrají.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

policie

Podle německé stanice Deutsche Welle, která o vyšetřování informovala, se zavražděný muž jmenoval Mohamed J. a pracoval jako lékárník. V Německu pobýval již dlouho a byl aktivní v sociálních projektech v Hamburku i v rodné Sýrii.

Mohamed byl zavražděn v úterý večer, vrah měl k činu použít sekeru. Podle polici byl útok brutální a pachatel musel vynaložit značnou sílu, protože svou oběť zasáhl mnohokrát.

Vážně zraněný muž se ještě zvládl doplazit ke schodům obytného domu, kde zkolaboval. Na následky utržených ran zemřel o něco později v nedaleké nemocnici.

Podle stanice NDR „mohla být za útokem hádka“ s jeho obchodními partnery, policie však zatím žádné informace o motivu ani pachatelích neposkytla. Zdá se však, že zatím nebyl nikdo v souvislosti s vraždou zadržen.

Kriminalisté měli nicméně v kontejneru na nedalekém parkovišti objevit odhozené oblečení, které zajistilii.

Místní média informovala, že Mohamed J. „žil v Německu již nějakou dobu“. Aktivně se účastnil programů humanitární pomoci, a v Hamburku se také věnoval nově příchozím uprchlíkům.

Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Francie jako země islámu? Neopakují se 30. léta! Špinavá šelma vychází z…

21.02.2019 22:10 Aktualizováno Filozof Alain Finkielkraut podporuje i nadále ve Francii hnutí „žlutých vest". Ačkoliv se stal…

Tragická dovolená: Devítiletá dívka si dala zmrzlinu, domů se už nikdy…

21.02.2019 22:10 Aktualizováno Vytoužená dovolená ve Španělsku se pro rodinu z Británie změnila v horor. O víkendu si jejich…

Katalánci se bouří. Zapalovali pneumatiky a blokovali dálnice, policie…

21.02.2019 21:00 Aktualizováno Desítky tisíc lidí dnes demonstrovaly v řadě měst Katalánska proti procesu s bývalým vedením tohoto…

Rozhovory o brexitu pokročily, hlásí Londýn. Juncker to vidí zcela jinak

21.02.2019 20:38 Aktualizováno V rozhovorech s Bruselem dochází k pokroku, stále však zbývá spousta práce. Tak dnes hodnotil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama