Rodiče přišli k lékaři s usmívajícím se dítětem. Podle doktorů mu zbývá rok života

Wesley Lacey a Rebecca Oldhamová z britského Sheffieldu mají před sebou jedno z nejtěžších období v životě. Svého malého chlapce Jacka vzali k lékaři s tím, že má podivně křivý úsměv. Dozvěděli se, že mu zbývá rok života.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Děti, ilustační fotograqfie
doporučujeme

Rodiče se domnívali, že grimasa na obličeji jejich synka je jen obyčejný úsměv. Vypadal ale poněkud křivě zdálo se, že se směje jen polovinou obličeje.

Rozhodli se proto zajít k lékaři. Série vyšetření ale odhalila gliom, typ nádoru, který vzniká v mozku a míše. Podle lékařských prognóz mu nezbývá více než rok života.

Britská média citovala otce, který tvrdí, že se příznaky včetně stížené orientace v prostoru objevily v průběhu jednoho měsíce. Bez svého syna si ale ani jeden z rodičů neumí svůj život představit.

Jack podstoupil biopsii a léčbu. Pokud zabere, chlapci zbývá rok života. U tohoto typu nádoru se smrt dostaví většinou do šesti měsíců.

Chlapec přitom vypadal zcela zdravě a první symptomy se objevily až před čtyřmi týdny. Rodina se nyní snaží, aby si chlapec zbytek svého krátkého života užil naplno.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Slavný Youtuber roztrhal německou CDU na cáry. Strana neví, co teď

25.05.2019 08:56 Křesťanští demokraté (CDU) kancléřky Angely Merkelové mají před nedělními volbami do Evropského…

Eurovolby 2019 v zahraničí: V Irsku překvapila Strana zelených

25.05.2019 04:43 Překvapením voleb do Evropského parlamentu v Irsku by mohla být Strana zelených se ziskem až tří ze…

Neuvěřitelné. Merkelová dostala pochvalu za to, že přijala uprchlíky. Z…

24.05.2019 22:18 Aktualizováno Předseda evropské komise Jean Claude Juncker je přesvědčen, že kontroverzní rozhodnutí německé…

Teroristický útok ve Francii: Výbuch bomby zranil osm lidí

24.05.2019 21:22 Aktualizováno V centru francouzského města Lyon dnes explodoval podezřelý balíček. Při explozi bylo zraněno…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama