Německem otřásla série brutálních loupeží: Po útoku migranta (17) zemřela seniorka

Německem otřásla velmi brutální série krádeží. Osmaosmdesátiletá Němka zemřela v důsledku zranění, které utrpěla při útoku, ze kterého policie podezřívá sedmnáctiletého čečenského migranta.

Přidejte svůj názor 35 komentářů

Německá policie
doporučujeme

Policie ve městě Schkeuditz v Sasku dopadla mladistvého migranta z Čečenska, kterého viní ze série útoků a přepadení celkem devět seniorů. Jednou z jeho obětí měla být i osmaosmdesátiletá důchodkyně Ilse K.

K tomuto útoku došlo 23. února, seniorka o čtyři dny později zemřela kvůli velmi vážnému zranění ramene, informuje německý deník Bild. Útok vyvolal velkou pozornost, po smrti Ilse K. se na místě činu objevily květiny a svíčky.

K tomuto incidentu došlo jen asi měsíc po velmi podobném útoku. Dne 31. ledna sedmnáctiletý Čečenec podle policie napadl šestaosmdesátiletou důchodkyni, které vytrhl kabelku. Žena upadla a také se vážně zranila.

Policie incidenty vyšetřovala a 14. března vydala zatykač na mladistvého migranta. Mladík totiž udělal chybu, když jednu z ukradených peněženek odhodil, přestože na ní zanechal otisky prstů. ¨Ty byly později použity k jeho identifikaci.

Když policie prohledala jeho byt, odhalila další důkazy, které ho spojily s celkem devíti trestnými činy, k nimž došlo mezi prosincem loňského roku a únorem 2019. Cílem byli vždy senioři, kteří se nemohli bránit.

Loading...
Vstupte do diskuze (35)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náhrada za Mayovou? Stranu chtějí vést Johnson i Hunt

24.05.2019 20:36 Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt a jeho předchůdce Boris Johnson dnes jako první potvrdili, že…

Teroristický útok ve Francii: Výbuch bomby zranil osm lidí

24.05.2019 19:40 Aktualizováno V centru francouzského města Lyon dnes explodoval podezřelý balíček. Při explozi bylo zraněno…

Britská premiérka Mayová podává rezignaci

24.05.2019 19:35 Aktualizováno Britská premiérka Theresa Mayová dnes oznámila, že 7. června skončí jako vůdkyně britských…

Nástupce Mayové? Boris Johnson chce vyvést Británii z EU i bez dohody

24.05.2019 16:12 Británie musí opustit Evropskou unii nejpozději v říjnu, ať již s dohodou či bez ní. Prohlásil to…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama