Matka tří dětí navštívila solárium. Skončila v kómatu

Trojnásobná maminka Caroline Woodová pracuje jako asistentka cateringu ve společnosti Rainham v Kentu. Na zážitek, který se odehrál před její plánovanou dovolenou, ale do smrti nezapomene.

Solárium
doporučujeme

Čtyřicetiletá matka tří dětí se chtěla před plánovanou dovolenou opálit, a proto si vyrazila do solária. Druhý den si návštěvu zopakovala, průběh byl ale jiný, než očekávala. Při odchodu ze solária se totiž zřítila ze schodů.

Po převozu do nemocnice King's College v Londýně lékaři zjistili, že její zdravotní stav úzce souvisí s návštěvou zařízení. Žena totiž zkolabovala díky nadměrné dehydrataci a několik dní strávila v kómatu.

Plánovaná dovolená v Tenerife se nakonec neuskutečnila, žena svůj příběh ale vypověděla britským médiím proto, aby se někomu nestalo něco podobného jako jí. Lékaři zároveň upozornili, že návštěva solária v takto krátkém časovém intervalu může být nebezpečná.

Provozovatelé zmíněného zařízení uvedli, že by rozestup mezi dvěma opalovacími cykly měl být alespoň 48 hodin. Caroline ale toto upozornění ignorovala a díky tomu skončila v nemocnici.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Merkelová si chválí nástup Bidena. Svět teď řeší problémy snadněji

13.06.2021 17:33 Aktualizováno Teď, kdy stojí v čele Spojených států prezident Joe Biden, může svět řešit své problémy s "novým…

Skupina G7 poskytne miliardu očkovacích dávek chudým zemím

13.06.2021 16:00 Ekonomicky silné země skupiny G7 poskytnou v následujícím roce miliardu vakcín proti covidu-19…

Raab kritizoval EU za přístup k severoirskému protokolu

13.06.2021 13:12 Aktualizováno Britský ministr zahraničí Dominic Raab obvil Evropskou unii z "nevyrovnaného" přístupu k debatě o…

Vakcína AstraZeneca by se neměla dávat ani lidem starším 60 let, řekl…

13.06.2021 11:40 Státy by měly přestat používat vakcíny firmy AstraZeneca i pro lidi starší 60 let. Řekl to zástupce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama