Mladou dívku bolelo břicho. Vyfotila se a zůstala v šoku z toho, co viděla

Šílený zážitek má za sebou 24letá Charlotte Dubardová. Bez jakýchkoliv předešlých obtíží jí začalo ukrutně bolet břicho a pohlavní orgány. Když si je vyfotila na telefon, byla v šoku. Na fotografii totiž spatřila lidské vlasy.

Přidejte svůj názor 20 komentářů

Charlotte Dubardová
doporučujeme

Dívka podle britských médií údajně vůbec netušila, že je těhotná. Ačkoliv brala antikoncepci, několikrát na ni zapomněla, a otěhotněla. 

Vyhnuly se jí všechny těhotenské příznaky a ani rostoucího břicha si nevšimla. Měla pravidelnou menstruaci, dál brala antikoncepci a do toho kouřila.

Nepředpokládala proto, že by vůbec mohla být těhotná. To se změnilo v den, kdy ji přepadla bolet břicha a následně i pohlavních orgánů. Poté, co si je vyfotila, nemohla uvěřit svým očím. Začala rodit.

Chvíli na to porodila, sama doma a do vany. Ve stejném šoku byl její partner poté, co se vrátil z práce domů, a viděl, co se mezi tím odehrálo.

Přivolaní lékaři novorozeného chlapce i s matkou okamžitě odvezli do nemocnice. Následná vyšetření ale ukázala, že se děťátko narodilo zdravé a je zcela v pořádku.

Loading...
Vstupte do diskuze (20)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Macron jako druhá Le Penová? Ve Francii se děje něco podivného

16.11.2019 21:47 Aktualizováno Francouzský prezident Emmanuel Macron se v poslední době chová velmi podivně. Po odmítnutí…

Slovensko čelí krizi důvěry. Čaputová se zlobí, pronesla velmi důrazný…

16.11.2019 20:35 Slovensko čelí krizi důvěry a obyvatelé země jsou svědky odhalování velkých selhání ve fungování…

Mela ve Francii: Žluté vesty si připomněly výročí protestů, vypukly střety…

16.11.2019 18:41 Aktualizováno U příležitosti prvního výročí protestů hnutí takzvaných žlutých vest se dnes v Paříži a dalších…

Bratislava si zopakovala průvod z listopadu 1989. Zachránila nás Praha,…

16.11.2019 18:20 Třicet let od průvodu studentů bratislavských škol, kteří 16. listopadu 1989 v tehdejším…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama