Vévodkyně Meghan porodí každým dnem. Ve Frogmore Cottage zasahují záchranáři

U nového sídla britské vévodkyně Meghan a prince Harryho známého jako Frogmore Cottage dnes zasahovali záchranáři. Původní informace o tom, že sanitka na místo přijela kvůli porodu nového člena královské rodiny, se nepotvrdily. Přesto se dnes objevila informace, podle které je porod na spadnutí.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Vévodkyně Meghan
doporučujeme

Podle britských médií sanitka u sídla vévody a vévodkyně ze Sussexu stála celých 24 hodin a na místě zasahovali tři záchranáři. Nad pozemkem Frogmore Cottage měl údajně také létat vrtulník. fanoušci královské rodiny si proto ihned domysleli, že Meghan začala rodit.

Už dříve se potvrdilo, že by nový královský potomek měl přijít na svět na přelomu dubna a května. Jak se ale nakonec ukázalo, porod se zatím nekoná. Proč na místě zasahovala záchranka ale zůstává záhadou.

K falešné domněnce, která pobláznila Brity, přispěla i slova královského redaktora Chrise Shipa. Ten v dnešním ranním vysílání Good Morning Britain prozradil, že Meghan klidně může porodit dnes nebo zítra.

Podle něj je porod za rohem a dítě přijde na svět co nevidět. "Očekáváme, že to přijde. Bylo nám řečeno, že porod může přijít každým dnem," prozradil v britské ranní show.

Podle nedávné analýzy britských médií by dítě mohlo přijít na svět 28. dubna. Jisté je, že se to královská rodina pokusí utajit. Blížící se porod totiž bude v mnohém jiný, než na jaké jsme zvyklí. 

Královský palác například poprvé nezveřejní podrobnosti o dítěti, tedy váhu, výšku, čas porodu a pohlaví. Vévodkyně Meghan a princ Harry se rozhodli, že se žádné informace zveřejňovat nebudou.

Meghan podle britských médií ani své novorozené dítě neukáže světu, a je docela dobře možné, že královská rodina ani neohlásí začínající porod. Lidé tak možná uvidí děťátko až několik dní či týdnů po porodu a do té doby může probíhat vše v naprostém utajení.

V posledních dnech se také střídají místa, na nichž by Meghan mohla porodit. Nejprve se hovořilo o nemocnici Svaté Marie v londýnské čtvrti Paddington, v níž rodí všechny členky královské rodiny už 40 let.

To ale bylo před pár dny zamítnuto a změněno na porodnici nedaleko Frogmore Cottage, kde bud Meghan bydlet spolu s Harrym. Ani tady se ale porod možná neuskuteční, chvíli na to se totiž objevila nová informace, a sice možnost domácího porodu.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rakousko chce blokovat unijní podporu jaderné energetice. Vadí mu i Temelín

11.12.2019 19:00 Aktualizováno Rakousko a Lucembursko jsou před nadcházejícím summitem Evropské unie připraveny zablokovat…

Polsko pošle do boje s prasečím morem i vojáky

11.12.2019 18:55 Polský ministr zemědělství chce, aby vojáci a policisté mohli ve velkém střílet divoká prasata v…

Na demolici domu v Prešově se budou podílet i Češi

11.12.2019 18:05 Horní podlaží dvanáctipatrového obytného domu v Prešově na východním Slovensku, který minulý týden…

Cenzura kultury? Maďarský parlament přijal kontroverzní zákon

11.12.2019 17:56 Maďarský parlament dnes přes odpor opozice schválil kontroverzní zákon, který posiluje vládní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama