Slovensko v šoku. Otřásá jím děsivá vražda mladého studenta

Slovenskou Žilinou otřásla hrozivá zpráva. Zatím neznámý pachatel se vydal do jednoho z bytů Za Plavárňou pod falešnou záminkou odpočtu hodin. V ten moment pachatel zaútočil na dívku Juditu (16). Byl s ní i její přítel Tomáš, který se snažil Juditu bránit. To pachatele rozzuřilo a nožem Tomáše ubodal k smrti.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Policie SR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Dívka byla podle slovenských médií lehce zraněná a dokázala volat o pomoc, což zalarmovalo sousedy, kteří přivolali policii a záchrannou službu. Pachatele se zatím nepodařilo chytit a policie po něm intenzivně pátrá.

"Vůbec nevíme, o koho jde, a co se vlastně stalo. Domů nás nepustí, tak musíme čekat venku. Nic nám policajti neřekli, jen nás nechtěj pustit domů," řekl serveru topky.sk soused Ján.

Tomáš i s Juditou chodil na gymnázium na Varšavsej ulici na Vlčincoch. Právě tam vlaje černá vlajka na počest zemřelého Tomáše. Chlapec byl ve třídě oblíbený. "Těžce se nám o tom mluví. Pochopte, že je to pro nás obrovská rána. Tomáška jsme měli velmi rádi," naříkají spolužáci.

Pachatel na útěku vyvolává strach ve všech obyvatelích Žiliny. "Bojíme se otevřít dveře i příbuznému. Ať vraha chytí a budeme žít v bezpečí," řekl jeden z místních.

"Policie od přijetí oznámení na případě intenzivně pracuje s nasazením maximálních sil a prostředků a vykonává všechny potřebné úkony a opatření v smyslu Trestného řádu za účelem objasnění skutku, jakož i určení jeho právní kvalifikace," uvedla policie na sociálních sítích.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gayové "obsadili" Vídeň. Na EuroPride dorazilo půl milionu lidí,…

15.06.2019 21:51 Aktualizováno Kolem půl milionu lidí se dnes v rakouské metropoli zúčastnilo již 24. vídeňského duhového pochodu.…

Írán si nedal líbit obvinění z útoku na tankery, britský velvyslanec byl…

15.06.2019 21:19 Írán si dnes předvolal britského velvyslance, aby ostře kritizoval Londýn za "nepřijatelný postoj"…

20 let vězení za pomáhání uprchlíkům? Itálie se s aktivisty nemazlí,…

15.06.2019 20:36 Aktualizováno Kapitánka záchranářské lodi Iuventa Pia Klempová (35), které hrozí až 20 let vězení v souvislosti s…

31. protest žlutých vest se zvrtl, z Toulouse hlášeny střety s těžkooděnci

15.06.2019 20:22 Aktualizováno Další, již 31. kolo protestů tzv. žlutých vest proti vládě prezidenta Emmanuela Macrona se dnes…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama