Slovensko v šoku. Otřásá jím děsivá vražda mladého studenta

Slovenskou Žilinou otřásla hrozivá zpráva. Zatím neznámý pachatel se vydal do jednoho z bytů Za Plavárňou pod falešnou záminkou odpočtu hodin. V ten moment pachatel zaútočil na dívku Juditu (16). Byl s ní i její přítel Tomáš, který se snažil Juditu bránit. To pachatele rozzuřilo a nožem Tomáše ubodal k smrti.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Policie SR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Dívka byla podle slovenských médií lehce zraněná a dokázala volat o pomoc, což zalarmovalo sousedy, kteří přivolali policii a záchrannou službu. Pachatele se zatím nepodařilo chytit a policie po něm intenzivně pátrá.

"Vůbec nevíme, o koho jde, a co se vlastně stalo. Domů nás nepustí, tak musíme čekat venku. Nic nám policajti neřekli, jen nás nechtěj pustit domů," řekl serveru topky.sk soused Ján.

Tomáš i s Juditou chodil na gymnázium na Varšavsej ulici na Vlčincoch. Právě tam vlaje černá vlajka na počest zemřelého Tomáše. Chlapec byl ve třídě oblíbený. "Těžce se nám o tom mluví. Pochopte, že je to pro nás obrovská rána. Tomáška jsme měli velmi rádi," naříkají spolužáci.

Pachatel na útěku vyvolává strach ve všech obyvatelích Žiliny. "Bojíme se otevřít dveře i příbuznému. Ať vraha chytí a budeme žít v bezpečí," řekl jeden z místních.

"Policie od přijetí oznámení na případě intenzivně pracuje s nasazením maximálních sil a prostředků a vykonává všechny potřebné úkony a opatření v smyslu Trestného řádu za účelem objasnění skutku, jakož i určení jeho právní kvalifikace," uvedla policie na sociálních sítích.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tisíce lidí protestují v evropských městech proti extremismu a nacionalismu

19.05.2019 15:25 V řadě evropských měst se dnes konají pochody či pouliční pikniky, na nichž lidé protestují proti…

Prezident Van der Bellen chce, aby se předčasné volby v Rakousku konaly v…

19.05.2019 13:35 Aktualizováno Rakouský prezident Alexander Van der Bellen se vyslovil pro to, aby se předčasné parlamentní volby…

Video se Strachem nebylo zveřejněno cíleně právě teď, tvrdí Der Spiegel

19.05.2019 12:46 Německý časopis Der Spiegel videonahrávku s politikem Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Heinzem…

Dokumenty StB odhalily tajemství: Britský poslanec Robinson prý špehoval…

19.05.2019 08:39 Britský labouristický poslanec Geoffrey Robinson špehoval pro Československo. Tvrdí to podle listu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama