Dívka usnula při sledování televize. Probrala se v péči lékařů, kteří ji šokovali diagnózou

Mladá zdravotnice Natalie K. má za sebou zážitek, který si jen málokdo umí představit. Vše začalo ve chvíli, kdy si jednou večer pustila televizi.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Lékaři
doporučujeme

Dívka si po večeru stráveném venku zapnula film a při protahování se na sedačce jí prasklo v krku. krk. Nevěnovala tomu sebemenší pozornost, protože se to stává často a mnoha lidem.

Nakonec u televize usnula, po chvíli se ale probrala a musela jít na záchod. To se jí však nepovedlo. Vstala a namísto toho aby šla, spadla na zem.

Její kamarádi si mysleli, že je opilá, dívka se zase obávala, jestli ji někdo v baru nezdrogoval. Proto přivolali záchranáře, kteří zjistili, že má vysoký krevní tlak i srdeční frekvenci.

Dívku převezli do nemocnice, kde lékaři zjistili příčinu jejích obtíží. Prodělala mrtvici. Okamžitě musela na operaci, kde lékaři sice dokázali napravit prasklou tepnu, nemohli ale odstranit krevní sraženinu v mozku.

Podle lékařů právě natažení krku způsobilo prasknutí vertebrální arterie. Dívka přitom nekouří, nepije, a mrtvici v rodině nemá. Lékaři zatím nedokáží přesně odhadnout, kdy se uzdraví. Nedokáže totiž hýbat levou nohou a chodit déle než pár minut.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Portugalsku zuří mohutné požáry, v akci je 1800 hasičů

21.07.2019 21:03 Aktualizováno Přes 1800 hasičů bojovalo dnes s rozsáhlým lesním požárem ve středním Portugalsku. Několik obcí…

Otřes v Britské vládě. Hammond kvůli brexitu končí

21.07.2019 19:03 Aktualizováno Britský ministr financí Philip Hammond ve středu podá demisi. V televizi BBC dnes prohlásil, že tak…

Rakouská policie pátrá po účastnících ilegálního závodu, hledá i Čechy

21.07.2019 17:21 Při srážce dvou osobních aut v centru Salcburku v sobotu večer byla zraněna žena. Podle…

Chorvatsko se vysmálo českým turistům. Co si o nás myslí tamní lidé?

21.07.2019 16:55 Aktualizováno Každý rok vyráží statisíce Čechů na dovolenou do Chorvatska. Ačkoliv se o nás traduje ledacos a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama