Hororová dovolená: Postarší turistka si vyrazila k moři, napadlo jí pět mužů a...to byl jen začátek

Padesátiletá britská turistka, jejíž jméno nelze z důvodu právní ochrany zveřejnit, si vyrazila do Itálie na vysněnou dovolenou. Peko, kterým si prošla, ale do konce života nezapomene.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Přímořské město Sorrento patří k oblíbeným cílům turistů z celé Evropy. Prosluněné místo ležící na severu Itálie poskytuje řadu přírodních krás a přístup k teplému Středozemnímu moři.

Právě na to se těšila britská turistka, která si na dovolenou vyrazila se svou dcerou. Vše ale skončilo šokujícím zážitkem, dlouhým vyšetřováním v Británii i samotném Sorrentu a zatčením pěti mužů ve věku mezi 18 a 21 lety.

Incident se odehrál v říjnu roku 2016, vzhledem k probíhajícímu vyšetřování byly ale detaily zveřejněny až nedávno. Ty mimo jiné ukazují, že pětice mužů, která byla zaměstnána v hotelu, v němž žena přebývala, dotyčnou osobu nejprve zdrogovala.

Poté ji zatáhli na neznámé místo, kde čekali další muži. "Bylo jich nejméně deset, všichni nazí a všichni mladí. Vzali mě do místnosti, zatímco jsem byla pod účinkem drogy," vypráví hrůzný zážitek žena.

Poté všichni muži ženu hromadně znásilnili. "Měla jsem pocit, jako bych nad tím co se děje neměla žádnou kontrolu. Připadalo mi, jako bych vůbec nebyla ve svém těle," popisuje hanebný čin pod účinky drog.

Oběť hromadného znásilnění byla podle svých slov natolik šokovaná incidentem, že jej nenahlásila, dokud se nevrátila zpátky domů do britského Kentu.

Následně začala velká mezinárodní akce a pátrání po útočnících. Vzorky DNA následně pomohly dopadnout pětici mužů, kterým policisté zabavili telefony. Nad činem se nijak nepozastavovali, hovořili o něm ale šifrovaně.

Případ šokoval všechny obyvatele města a zasáhl i tamní úřady. Starosta Giuseppe Cuomo podle webu Express uvedl: "Jedná se o velmi vážný incident, který utlumí zájem o náš region."

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pět let od zkázy letu MH17. Ruské lži bijou do očí, řekl nizozemský…

17.07.2019 17:04 Pět let poté, co protiletadlová raketa sestřelila letadlo společnosti Malaysia Airlines z linky…

Libye vydala bratra teroristy z Manchesteru, Británie pro něj poslal…

17.07.2019 16:20 Libye vydala Britům mladšího bratra pachatele sebevražedného teroristického útoku v Manchesteru,…

Děravá hranice. Z Česka do Německa se valí stále víc ilegálních migrantů

17.07.2019 16:06 Aktualizováno Počet migrantů, kteří nelegálně překročili hranice z Česka do Německa, se loni o něco zvýšil.…

"Vykopněte tu německou krávu!" Polák dostal trest za šíření nenávisti po…

17.07.2019 15:52 Soud ve Vratislavi dnes dvěma lety omezení svobody potrestal 42letého inženýra za nenávistné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama