Hororová dovolená: Postarší turistka si vyrazila k moři, napadlo jí pět mužů a...to byl jen začátek

Padesátiletá britská turistka, jejíž jméno nelze z důvodu právní ochrany zveřejnit, si vyrazila do Itálie na vysněnou dovolenou. Peko, kterým si prošla, ale do konce života nezapomene.

Ilustrační foto
doporučujeme

Přímořské město Sorrento patří k oblíbeným cílům turistů z celé Evropy. Prosluněné místo ležící na severu Itálie poskytuje řadu přírodních krás a přístup k teplému Středozemnímu moři.

Právě na to se těšila britská turistka, která si na dovolenou vyrazila se svou dcerou. Vše ale skončilo šokujícím zážitkem, dlouhým vyšetřováním v Británii i samotném Sorrentu a zatčením pěti mužů ve věku mezi 18 a 21 lety.

Incident se odehrál v říjnu roku 2016, vzhledem k probíhajícímu vyšetřování byly ale detaily zveřejněny až nedávno. Ty mimo jiné ukazují, že pětice mužů, která byla zaměstnána v hotelu, v němž žena přebývala, dotyčnou osobu nejprve zdrogovala.

Poté ji zatáhli na neznámé místo, kde čekali další muži. "Bylo jich nejméně deset, všichni nazí a všichni mladí. Vzali mě do místnosti, zatímco jsem byla pod účinkem drogy," vypráví hrůzný zážitek žena.

Poté všichni muži ženu hromadně znásilnili. "Měla jsem pocit, jako bych nad tím co se děje neměla žádnou kontrolu. Připadalo mi, jako bych vůbec nebyla ve svém těle," popisuje hanebný čin pod účinky drog.

Oběť hromadného znásilnění byla podle svých slov natolik šokovaná incidentem, že jej nenahlásila, dokud se nevrátila zpátky domů do britského Kentu.

Následně začala velká mezinárodní akce a pátrání po útočnících. Vzorky DNA následně pomohly dopadnout pětici mužů, kterým policisté zabavili telefony. Nad činem se nijak nepozastavovali, hovořili o něm ale šifrovaně.

Případ šokoval všechny obyvatele města a zasáhl i tamní úřady. Starosta Giuseppe Cuomo podle webu Express uvedl: "Jedná se o velmi vážný incident, který utlumí zájem o náš region."

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Slovenský premiér Matovič žije v nezkolaudovaném domě, hrozí mu pokuta

04.08.2020 21:45 Slovenský premiér Igor Matovič žije se svojí rodinou v Trnavě v nezkolaudovaném domě, za což mu…

"Emeritní král" Juan Carlos I. opustil Španělsko. Místo jeho pobytu není…

04.08.2020 21:10 Aktualizováno Místo pobytu bývalé hlavy španělského království Juana Carlose I., který v pondělí oznámil, že svou…

Francie má obavy z druhé vlny, Paříž zvažuje povinné roušky

04.08.2020 20:20 Francie se v souvislosti s rostoucím počtem nových případů covidu-19 obává podzimní druhé vlny…

Řecko hlásí nejvíce nových infekcí za poslední týdny

04.08.2020 19:12 Řecko dnes oznámilo 121 nově nakažených. Jde o nejvyšší denní přírůstek od 22. dubna, informovala…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama