Ve chorvatském Splitu došlo k násilnému útoku, muž přišel o ucho

V populární destinaci turistů putujících k moři do Chotvatska se odehrály dva násilné střety. Jeden z nich měl poněkud kuriózní výsledek, i když pro oběť velmi nepříjmný, muž přišel o ucho.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Chorvatsko
doporučujeme

Do Splitu ptoudí turisté z celého světa, nejen kvůli pověstným plážím, ale také díky vzácným památkám z dob římského impéria.

Město pochopitelně žije i nočním životem, který někdy může být docela divoký.

Policie vyšetřuje bitku, která vypukla v baru. Její příčinou pravděpodobně bylo, že se muž nevhodně podíval na partnerku útočníka. Následně vypukla rvačka mezi oběma muži.

V rámci střetu jeden muž druhému dokonce ukousl ucho. Přítomný člen obsluhy baru pohotově ukousnuté ucho strčil do sklenice s ledem.

Během lékařského zákroku se však nepodařilo ucho zachránit a přišít zpět. Pachatel agresivního útoku nebyl dopaden. Turista původem z Franacie tak během dovolené v Chorvatsku přišel o ucho. 

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Paříž demolovaly "černé vesty", původně poklidné protesty se zvrtly

21.09.2019 23:20 Aktualizováno V násilnosti a střety s bezpečnostními silami se dnes zvrtnul protest za ochranu klimatu v Paříži…

Uprchlíci to zkouší po řece i nákladním vlakem, Maďaři jich zadrželi…

21.09.2019 21:58 Aktualizováno Maďarští policisté dnes zadrželi 38 migrantů, kteří se pokusili do země dostat nelegálně na…

"Pouští uprchlíky odevšad." Orbán napadl italskou vládu a levici, hájil…

21.09.2019 20:47 Maďarský premiér Viktor Orbán dnes v Římě prohlásil, že nová italská vláda premiéra Giuseppa…

Princ Andrew čelí obvinění. Zneužil mě v koupelně a ložnici, tvrdí…

21.09.2019 20:15 Aktualizováno Pětatřicetiletá Američanka obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama