Neuvěřitelný rozsudek: Na mobil natočila úchyla, musí mu zaplatit milion korun

Neuvěřitelný rozsudek otřásl celou Francií. Taní obyvatelka natočila muže, který si ve vlaku veřejně přede všemi "dělal dobře". Nakonec to ale bude ona, kdo zaplatí obří pokutu.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Soud, ilustrační foto
doporučujeme

Zhruba hodinová cesta vlakem z Paříže do Poitiers byla pro Natašu Brasovou černou můrou. Muž sedící naproti ní na ni nejprve dlouho hleděl, poté si před ní začal "dělat dobře".

Sedmatřicetiletá žena byla z jeho obscénního chování v šoku. "Nevěděla jsem, co mám dělat. Když jsem se chtěla vzdálit na toaletu, pronásledoval mě a trval na tom, abych ho při tom natáčela. Tak jsem to udělala, byl to můj způsob obrany," popsala pro média.

Následně žena video zveřejnila na sociální síti, čímž chtěla ostatní varovat před deviantem. Francouzské úřady ale vyhodnotily toto jednání jako zásah do práv onoho muže.

Hlavnímu aktérovi totiž žena nepřekryla obličej a jeho identita tak byla snadno odhalitelná. Navíc neměla jeho souhlas ke zveřejnění videa. "Jen jsem chtěla ukázat, co všechno vás může potkat, když cestujete vlakem," brání se žena.

To ale soud nezajímalo. Rozhodl, že muži bude muset zaplatit odškodné ve výši 45 000 eur (více než milion korun) za porušení jeho soukromí. Sám muž měl údajně dostat pokutu "jen" 14 500 eur.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Tatrách uvízli dva speleologové, zasahují desítky zachránářů

18.08.2019 09:26 Dva speleologové v sobotu uvázli ve Velké sněžné jeskyni v polské části Tater. Je to nejdelší a…

Zfetovaní agresivní migranti spí na ulicích. Úřady jsou bezradné

17.08.2019 22:29 Aktualizováno V Katalánsku roste počet migrantů, kteří spí na ulicích. Někteří z nich získávají peníze prodejem…

V Itálii tiká časovaná bomba? Úřady povolily vylodění pouze 27 migrantům

17.08.2019 22:26 Aktualizováno Itálie dnes povolila vylodění 27 nezletilých migrantů bez doprovodu z lodi španělské nevládní…

Zákazník zastřelil číšníka za to, že mu nedonesl jídlo dost rychle

17.08.2019 21:13 Francouzská policie pátrá po muži, který v pátek v restauraci v městečku Noisy-le-Grand u Paříže…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama