Neuvěřitelný rozsudek: Na mobil natočila úchyla, musí mu zaplatit milion korun

Neuvěřitelný rozsudek otřásl celou Francií. Taní obyvatelka natočila muže, který si ve vlaku veřejně přede všemi "dělal dobře". Nakonec to ale bude ona, kdo zaplatí obří pokutu.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Soud, ilustrační foto
doporučujeme

Zhruba hodinová cesta vlakem z Paříže do Poitiers byla pro Natašu Brasovou černou můrou. Muž sedící naproti ní na ni nejprve dlouho hleděl, poté si před ní začal "dělat dobře".

Sedmatřicetiletá žena byla z jeho obscénního chování v šoku. "Nevěděla jsem, co mám dělat. Když jsem se chtěla vzdálit na toaletu, pronásledoval mě a trval na tom, abych ho při tom natáčela. Tak jsem to udělala, byl to můj způsob obrany," popsala pro média.

Následně žena video zveřejnila na sociální síti, čímž chtěla ostatní varovat před deviantem. Francouzské úřady ale vyhodnotily toto jednání jako zásah do práv onoho muže.

Hlavnímu aktérovi totiž žena nepřekryla obličej a jeho identita tak byla snadno odhalitelná. Navíc neměla jeho souhlas ke zveřejnění videa. "Jen jsem chtěla ukázat, co všechno vás může potkat, když cestujete vlakem," brání se žena.

To ale soud nezajímalo. Rozhodl, že muži bude muset zaplatit odškodné ve výši 45 000 eur (více než milion korun) za porušení jeho soukromí. Sám muž měl údajně dostat pokutu "jen" 14 500 eur.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princ Andrew se kvůli aféře s Epsteinem stahuje do ústraní

20.11.2019 21:25 Aktualizováno Britský princ Andrew na delší dobu zanechává veřejných povinností kvůli vývoji kolem svých…

Tusk na kongresu evropských lidovců útočil na populisty. Orbána nechal být

20.11.2019 21:00 Bývalý polský premiér Donald Tusk, který v posledních letech stál v čele Evropské rady, byl dnes v…

NATO čeká reforma? Členské státy nejsou proti

20.11.2019 20:05 Část států Severoatlantické aliance podporuje německý návrh na vytvoření expertní skupiny pro…

NATO míří do vesmíru. Spojenci se dohodli na spolupráci

20.11.2019 19:22 Severoatlantická aliance rozšíří prostor svého působení do vesmíru. Shodli se na tom dnes ministři…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama