Drama ve Francii: Nelegální migrant znásilnil studentku, pak se pokoušel uniknout spravedlnosti

Tento týden byl ve francouzském Bordeaux zatčen 26letý nelegální migrant poté, co byl obviněn z znásilnění ženy. Činu se údajně dopustil, když dvaadvacetileté studentce přivezl jídlo, které si objednala přes mobilní aplikaci.

Přidejte svůj názor 30 komentářů

Francouzská policie
doporučujeme

Ilegální migrant z Bangladéše je podezřelý z znásilnění 22leté studentky, ke kterému mělo dojít v Paříži v noci z 5. na 6. srpna. Dívka si objednala jídlo pomocí aplikace Uber Eats kolem 3:05 poté, co se vrátila domů, píše deník Le Parisien.

Muž s jídlem dorazil o chvíli později k domu, kde dívka bydlela, a všiml si, že je omámená. Předtím si totiž vzala prášek na spaní. Muž toho podle deníku využil, vešel do bytu a mladou ženu znásilnil. Potom z místa šinu utekl.

Když se dívka vzpamatovala, zavolala policii, aby nahlásila sexuální útok. Policisté na místě činu našli rukavici patřící útočníkovi a díky otiskům prstů odhalili, že pachatelem byl zřejmě bangladéšský migrant.

Zdroj blízký vyšetřování médiím řekl, že se muž činem chlubil svým přátelům a dokonce si prý vyfotil oběť. Rodina migranta však tolik pochopení neměla a pomohla policii údajného násilníka dopadnout. S policií na vystopování muže spolupracovala i firma Uber Eats, pro kterou cizinec pracoval. Díky tomu byl tento týden chycen v Bordeaux, kde se pokoušel nastoupit do autobusu mířícímu do Španělska.

Loading...
Vstupte do diskuze (30)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princ Andrew se kvůli aféře s Epsteinem stahuje do ústraní

20.11.2019 21:25 Aktualizováno Britský princ Andrew na delší dobu zanechává veřejných povinností kvůli vývoji kolem svých…

Tusk na kongresu evropských lidovců útočil na populisty. Orbána nechal být

20.11.2019 21:00 Bývalý polský premiér Donald Tusk, který v posledních letech stál v čele Evropské rady, byl dnes v…

NATO čeká reforma? Členské státy nejsou proti

20.11.2019 20:05 Část států Severoatlantické aliance podporuje německý návrh na vytvoření expertní skupiny pro…

NATO míří do vesmíru. Spojenci se dohodli na spolupráci

20.11.2019 19:22 Severoatlantická aliance rozšíří prostor svého působení do vesmíru. Shodli se na tom dnes ministři…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama