Francouzský turista byl v Itálii nalezen mrtev, pátrání trvalo 10 dní

Zraněný francouzský turista pohřešovaný deset dní na jihu Itálie je mrtvý. Informovala o tom dnes italská média, podle nichž se tělo sedmadvacetiletého Simona Gautiera našlo v rokli v oblasti ​​Belvedere di Ciolandrea.

Italská policie
doporučujeme

Již mrtvého Francouze se podařilo najít poté, co jeden ze záchranářů, kteří ho hledali, spatřil dalekohledem jeho batoh. Tělo podle agentury ANSA identifikovali členové horské záchranné služby. Policie informaci médií o něco později potvrdila.

Gautier minulý týden v pátek ráno volal záchranářům, že na sólové túře spadl ze skály a zlomil si nohy. Dodal, že vidí moře, ale neví, kde je. Pak se jeho telefon vybil a záchranáři ho nedokázali lokalizovat.

Mladý Francouz, který žil dva roky v Římě, aby napsal diplomovou práci z oblasti historie umění, si pro sebe naplánoval výpravu z města Policastro Bussentino hornatým terénem do 200 kilometrů vzdálené Neapole. Příbuzným z cesty zaslal mimo jiné i snímek.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německý expert nastínil další vývoj koronaviru. Prozradil, k čemu dojde…

30.09.2020 22:00 Aktualizováno Covidu se v dohledné době pravděpodobně nezbavíme. Podle německého experta je ale šance, že se…

Španělsko chystá uzavření měst včetně Madridu

30.09.2020 21:50 Španělsko dnes v rámci boje s koronavirem schválilo nová opatření týkající se cestování do měst…

Kaczyński bude vicepremiérem polské vlády, koalice si prochází krizí

30.09.2020 19:05 Aktualizováno Vlivný předseda polské vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) Jaroslaw Kaczyński se stane členem…

Nizozemská vláda přehodnotila názor na roušky, doporučení se rozšiřuje

30.09.2020 18:33 Nizozemská vláda dnes doporučila občanům, aby nosili roušky na veřejných místech, kde není možné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama