Učitelku vám unesli mimozemšťané, vystrašila ředitelka školy žáky

BURGESS HILL, Sussex - Ředitelka základní školy Diana Gossová oznámila žákům, že poblíž školy přistálo UFO a uneslo jejich učitelku. Gossová žáky vybídla, aby se okamžitě pustili do pátrání a našli "stopy po přistání". Policie hrabství Sussex pomohla zřídit věrohodné místa přistání UFO i stopy po únosu. Nechyběl ani hlídkující policejní konstábl a dobrovolný policejní pomocník. Někteří žáci prý byli pořádně vyděšeni.

Přidejte svůj názor

Falešný únos učitelky byl zinscenován jako podnět pro hodinu tvůrčího psaní. Učitelé chtěli žákům dát zajímavý námět na povídku.
Základní škola ale teď čelí obviněním, že vyděsila žáky. Žalobu chtějí podat rozzuření rodiče vystrašených žáků, kterým evidentně chyběl smysl pro humor.

"Bylo to až moc realistické a dramatické. Všechna ta policie, sirény, policejní zátarasy - dost to přehnali," tvrdí Linda Maynardová (34), jejíž osmiletá dcera Ashleigh školu navštěvuje.

"Dětem jsme během celého dopoledne opakovali, že jim nic nehrozí. Výsledkem našeho úsilí byla celá řada výborných, kreativních a podrobných esejů," kontrovala ředitelka Gossová.

Postavili se za ní i muži zákona. "Měli jsme za to, že se žáci skvěle baví. Nic nezákonného se neodehrálo."

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrozba z Evropy? Merkelovou vyděsila slova Donalda Trumpa

16.02.2019 22:27 Aktualizováno Německou kancléřku Angelu Merkelovou děsí, že by evropská auta měla být Spojenými státy vnímána…

V Barceloně demonstrují statisíce lidí, podporují katalánské politiky

16.02.2019 21:27 Desítky tisíc lidí vyšly dnes v podvečer do centra Barcelony na manifestaci, kterou uspořádali…

Ve Francii opět demonstrovaly tisíce příznivců žlutých vest

16.02.2019 20:21 Aktualizováno V Paříži i dalších větších městech Francie se dnes opět konaly demonstrace hnutí žlutých vest,…

Vandal zničili hrob Karla Marxe na hřbitově v Londýně

16.02.2019 20:17 Neznámý vandal v noci dnešek opět poničil na hřbitově v londýnské čtvrti Highgate náhrobní desku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama