Cizinci znásilnili ženu tak brutálně, že má trvalé následky. U soudu se hájili kulturní odlišností

Znásilnění je jedním z nejzávažnějších trestních činů. O to více, pokud je spácháno obzvlášť brutálním způsobem. Toho se dopustili i dva mladíci z Británie, nad jejichž brutalitou zůstává rozum stát.

Přidejte svůj názor 29 komentářů

Znásilnění
doporučujeme

Ferdinando Orlando (25) a Lorenzo Costanzo (26) byli odsouzeni na sedm a půl roku vězení za opakované znásilnění ženy na diskotéce. Během šestnácti minut brutálně zneužili 23letou učitelku a útok si dokonce natáčeli.

Mladíci italského původu byli na průmyslové kameře zachyceni, jak po činu drželi ochablé tělo mladé ženy a poté jí nechali v obrovských bolestech na záchodě.

Až později lékaři zjistili, jaká zranění vlastně během brutálního aktu utrpěla. Po znásilnění musela podstoupit akutní operaci a následně zůstat v nemocnici. Pravděpodobně také nikdy nebude moci mít děti.

Dívka také trpí posstraumatickou stresovou poruchou, útok se tak na ní podepsal jak fyzicky, tak psychicky. Advokáti mladíků ale u soudu tvrdili, že si oba mysleli, že oběť s pohlavním aktem souhlasila. 

Obhajoba také argumentovala tím, že mladíci byli zadání a jsou rodinné typy. Hájili se také tím, že pochází "z jiného kulturního prostředí", a tvrdili, že učitelka měla o styk zájem, ale byla příliš opilá na to, aby řekla ano. Ona sama tvrdí, že si na nic nepamatuje, jen na obrovskou bolest.

Loading...
Vstupte do diskuze (29)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Počet mrtvých po nákaze koronavirem překročil v Itálii 10 000

28.03.2020 22:14 Aktualizováno Po nákaze koronavirem zemřelo v Itálii již přes 10.000 lidí. Za posledních 24 hodin přibylo 889…

Ve Francii podlehlo koronaviru více než 2300 lidí

28.03.2020 21:15 Ve Francii si koronavirus vyžádal životy dalších 319 lidí. Celkový počet úmrtí od začátku pandemie…

Německo prožívá první víkendový den s přísnými omezeními

28.03.2020 20:31 Obyvatelé Německa zažívají dnes první víkendový den za platnosti zpřísněných opatření kvůli…

Portugalsko bude kvůli koronaviru s migranty zacházet jako s občany

28.03.2020 18:37 Portugalsko bude v rámci zdravotní krize se všemi cizinci s žádostí o pobyt zacházet jako se svými…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama