Dovolená, které se ani nedá uvěřit. Od základu se turistce změnil život.

Pobřežní město Benidorm ve Španělsku patří k nejznámějším dovolenkovým destinacím. Za cíl své dovolené si ho kdysi lety vybrala i Andrea Higginsová z Liverpoolu. A zrodil se příběh, který dodnes působí téměř neuvěřitelně.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Letní lásky, vztahy a románky na dovolené většinou nemají dlouhodobého trvání. Třicetiletá Angličanka Andrea, která si v roce 2009 vyrazila s kamarádkami na dovolenou do Španělska, ale ukázala, že to není vždy pravidlem.

Hned druhý den totiž v Benidormu potkala Angličana Daniela Ecclese. Už na první pohled mezi nimi vzplanuly vášně, které nevyprchaly. "Dva roky jsme udržovali náš vztah na dálku a navštěvovali jsme se každý druhý víkend," vzpomíná pro britská média Higginsová.

Po nějaké době se pár rozhodl sestěhovat se a začít spolu žít v Benidormu. Andrea sice na jednu stranu svůj domov opouštět nechtěla, ale láska byla silnější.

"Miluji své rodné město, ale táhlo mě to za láskou," svěřila se. Dnes, po deseti letech od seznámení, má pár tříletého syna Luca. Andrea si našla práci v anglické škole a k rodině se nastěhovala i její máma.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Likvidace Kuciaka. U soudu se řešila velmi vulgární esemeska

20.01.2020 17:58 Aktualizováno Spolumajitel finanční skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes u soudu na Slovensku odmítl, že by mu…

Slovensko hlásí druhé ohnisko ptačí chřipky. Virus se šíří i kvůli změnám…

20.01.2020 17:16 Aktualizováno Slovensko potvrdilo druhý případ ptačí chřipky. Stejně jako dříve v tomto měsíci i tentokrát šlo o…

Řecko nezvládá nápor uprchlíků. Do krize se rázně vložila Francie

20.01.2020 17:01 Francie nabídla Řecku pomoc při navracení odmítnutých žadatelů o azyl do zemí jejich původu. Podle…

Ve Francii soudí obávaného džihádistu, verboval pro Islámský stát

20.01.2020 16:16 Ve Paříži dnes začal soudní proces s Mouradem Faresem, který podle obžaloby v minulosti působil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama