Německá policie prohledala letadlo Ryanair, které nečekaně přistálo v Berlíně

Na berlínském letišti v neděli večer neplánovaně přistálo letadlo společnosti Ryanair, které mířilo z Dublinu do Krakova. Stroj stojí na vzdáleném parkovacím stanovišti, kam přijelo několik policejních vozů.

Eurozpravy.cz
doporučujeme

Policisté stroj prohledali za pomoci policejních psů. Okolnosti neplánovaného přistání jsou zatím nejasné. Informovala o tom agentura DPA.

Letoun mířící z Irska do Polska z dosud neznámých důvodů přistál na Letišti Willyho Brandta Berlín Braniborsko (BER) v neděli krátce po 20:00 SELČ. Policejní mluvčí podle agentury DPA z taktických důvodů nechtěla v tuto chvíli poskytnout bližší podrobnosti. Zavazadla cestujících prohledali policejní psi.

Asi 160 cestujících bylo převezeno do terminálu letiště, kde je o ně postaráno. Kdy budou moci pokračovat v cestě, není jasné. Letiště podle DPA pro let společnosti Ryanair preventivně zrušilo zákaz nočních letů.

Témata: EZ
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co brání konci fosilních paliv? Politologové upozorňují na uhlíkovou past

13.06.2021 00:01 NÁZOR – Klimatická krize je nepochybně horkým tématem summitu G7 v Cornwallu, konstatují Marcus…

Lídři EU vyzývali na summitu G7 Johnsona k dodržování pobrexitové dohody

12.06.2021 19:27 Aktualizováno Lídři Evropské unie dnes na okraj summitu ekonomicky vyspělých zemí skupiny G7 v anglickém…

EU je silná a životem pulzující organizace, řekl Biden na summitu G7

12.06.2021 17:27 Aktualizováno Evropská unie je neskutečně silná a životem pulzující organizace, řekl podle Reuters americký…

Ve Štrasburku našli čtyři případy nakažlivé mutace koronaviru

12.06.2021 14:16 V Štrasburku objevili skupinu lidí nakažených formou koronaviru, jež se poprvé objevila v Indii a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama