Plastické operace, alkoholismus, násilí. Putina tak, jak ho neznáte, ukázala televize

Moskva - Německá televize ZDF odvysílala velmi ostrý dokument, který předložil málo známé informace o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi. Podle zveřejněných záběrů byl Putin v minulosti alkoholik a svou ženu fyzicky týral.

Přidejte svůj názor 145 komentářů

Vladimir Putin
doporučujeme

Dokument "Putin, the Man" opírá svá tvrzení o informace tajné východoněmecké výzvědné služby a zobrazuje například scény z Putinova působení v KGB v letech 1985 až 1990. Podle zveřejněných informací podléhal ruský prezident ve velké míře alkoholu a svou ženu doma bil. 

Za dob svého působení v KGB chodil podle záběrů zveřejněných v dokumentu do práce jako plukovník často opilý a měl pověst lenocha, který podléhal krásným ženám. Na oslavě narozenin svého kamaráda to Putin dokonce přehnal s alkoholem natolik, že oshával dceru jednoho ze svých kolegů.

Dokument také uvádí, že v minulosti měl ruský prezident velký problém s emocemi a nedokázal se kontrolovat Jeho výbušné stavy nejvíce odnášela exmanželka Ljudmila, kterou doma podle televize ZDF fyzicky napadal. 

Film ale zobrazuje i temnější stránky jeho osobnosti. V roce 1989 současný ruský prezident nařídil svým mužům, aby stříleli na demonstranty v případě, že by se rozhodli zaútočit na sídlo KGB.

Z materiálů, které televize zveřejnila, také vyplývá, že má Putin velký strach ze stárnutí. V roce 2010 proto podstoupil plastickou operaci obličeje.

Kromě impulzivní povahy a brutality autoři zmínili i další z Putinových slabých stránek, kterou je nedochvilnost. Jako příklad je uváděna schůzka s britskou královnou Alžbětou II., na kterou ruský prezident dorazil o půl hodiny později.

Loading...
Témata: Vladimír Putin
Vstupte do diskuze (145)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putin se postavil návrhu na časově neomezený mandát prezidenta

18.01.2020 18:47 Ruský prezident Vladimir Putin se dnes postavil proti návrhům na zavedení neomezeného mandátu pro…

Co chystá Putin? To nejzajímavější teprve přijde, domnívá se analytik

18.01.2020 00:01 NÁZOR - Po nečekaném oznámení ústavních změn v Rusku a rezignaci vlády, se rychle šíří rétorická…

Ukrajinský premiér podal demisi, Zelenskyj ji odmítl

17.01.2020 19:28 Aktualizováno Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odmítl dnešní rezignaci předsedy vlády Oleksije Hončaruka,…

USA mají podezření, že velvyslankyni na Ukrajině hrozilo nebezpečí

17.01.2020 19:07 Spojené státy podobně jako Ukrajina prošetří, zda někdejší americká velvyslankyně v Kyjevě Marie…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama