Plastické operace, alkoholismus, násilí. Putina tak, jak ho neznáte, ukázala televize

Moskva - Německá televize ZDF odvysílala velmi ostrý dokument, který předložil málo známé informace o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi. Podle zveřejněných záběrů byl Putin v minulosti alkoholik a svou ženu fyzicky týral.

Přidejte svůj názor 145 komentářů

Vladimir Putin
doporučujeme

Dokument "Putin, the Man" opírá svá tvrzení o informace tajné východoněmecké výzvědné služby a zobrazuje například scény z Putinova působení v KGB v letech 1985 až 1990. Podle zveřejněných informací podléhal ruský prezident ve velké míře alkoholu a svou ženu doma bil. 

Za dob svého působení v KGB chodil podle záběrů zveřejněných v dokumentu do práce jako plukovník často opilý a měl pověst lenocha, který podléhal krásným ženám. Na oslavě narozenin svého kamaráda to Putin dokonce přehnal s alkoholem natolik, že oshával dceru jednoho ze svých kolegů.

Dokument také uvádí, že v minulosti měl ruský prezident velký problém s emocemi a nedokázal se kontrolovat Jeho výbušné stavy nejvíce odnášela exmanželka Ljudmila, kterou doma podle televize ZDF fyzicky napadal. 

Film ale zobrazuje i temnější stránky jeho osobnosti. V roce 1989 současný ruský prezident nařídil svým mužům, aby stříleli na demonstranty v případě, že by se rozhodli zaútočit na sídlo KGB.

Z materiálů, které televize zveřejnila, také vyplývá, že má Putin velký strach ze stárnutí. V roce 2010 proto podstoupil plastickou operaci obličeje.

Kromě impulzivní povahy a brutality autoři zmínili i další z Putinových slabých stránek, kterou je nedochvilnost. Jako příklad je uváděna schůzka s britskou královnou Alžbětou II., na kterou ruský prezident dorazil o půl hodiny později.

Loading...
Témata: Vladimír Putin
Vstupte do diskuze (145)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Odporný prohřešek" Ruska. Z Washingtonu zní apel k tvrdému trestu

06.12.2019 00:01 NÁZOR – Ruský sportovní program čelí krizi, konstatuje editorial serveru Washington Post.…

Petříček chválil Ukrajinu, dělá kroky k plnění minských dohod

05.12.2019 19:57 Ukrajina učinila řadu kroků s cílem zajistit plnění minských dohod ohledně urovnání konfliktu ve…

Budoucnost pražské smlouvy USA a Ruska? Putin je pro její prodloužení

05.12.2019 18:53 Rusko je připraveno okamžitě a bez jakýchkoliv podmínek a diskusí prodloužit smlouvu se Spojenými…

Ruští hackeři připravili banky o miliardy, stačil škodlivý program

05.12.2019 18:08 Aktualizováno Banky v desítkách zemí měla o více než 100 milionů dolarů (asi 2,3 miliard Kč) s použitím…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama