Saudský milionář zbaven obvinění. Nešlo o znásilnění, ale náhodu

Londýn - Pouhých třicet minut stačilo Královskému soudu v Southwarku, aby osvobodil saúdského milionáře trvale žijícího v Londýně. Podle obžaloby měl šestačtyřicetiletý muž znásilnit osmnáctiletou dívku.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Je to příběh jako ze špatné telenovely. Eshan Abdulaziz se v nočním klubu Cirque le Soir v londýnském West Endu seznámil na večírku s osmnáctiletou dívkou, jejíž totožnost nebyla uvedena, a její čtyřiadvacetiletou přítelkyní. Milionář je pozval ke svému stolu a nakonec i k následnému pokračování zábavy v jeho bytě.

Popíjela se vodka a poté Abdulaziz přespal se starší dívkou v ložnici, zatímco její přítelkyně strávila noc na gauči. Podle jejího svědectví se v časných ranních hodinách probudila a zjistila, že muž na ní leží.

Abdulaziz byl zatčen z důvodu pokusu o znásilnění. Pro list Daily Star uvedl, že dívka bude muset dokázat, že se o něco podobného pokusil. Originálně vysvětlil i skutečnost, že se později jeho DNA nalezlo při výtěru vagíny teenagerky - Saúd tvrdil, že na dívku náhodou upadl, když se ho pokoušela svést. 

V noci prý Eshan vstal, aby se napil a tvrdil, že v tom okamžiku ho dívka na sebe přitáhla a položila mu jeho ruku mezi nohy. Připustil, že mohl mít na své ruce sekret z dřívějšího sexuálního styku s přítelkyní žalující teenagerky. "Nejsem žádný hromotluk, spadl jsem na to děvče, ale mezi mnou a ní k ničemu nedošlo," dušoval se Abdulaziz. 

Podle jeho obhájce Jasona Bartfelda byla důvodem obvinění msta ze strany zhrzené dívky, které se dotklo, že s ní Abdulaziz nechtěl mít sexuální styk. Soudce Martin Griffiths s ohledem na choulostivý případ povolil Abdulazizovi dvacetiminutové svědectví v soukromí. Soud nakonec vynesl pro Abdulazize osvobozující rozsudek

Loading...
Témata: Londýn | soudy | soudy
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Merkelová v Davosu: Ochrana klimatu se může stát otázkou přežití

23.01.2020 17:43 Otázka, zda se podaří dosáhnout klimatických cílů stanovených v pařížské dohodě z roku 2015, by se…

Aféra nového ruského premiéra. Jak jeho rodina přišla k závratnému majetku?

23.01.2020 17:24 Sestra nového ruského premiéra Michaila Mišustina je majitelkou luxusních nemovitostí v hodnotě…

Putin popichuje Polsko? Napsal řízný vzkaz ohledně 2. světové války

23.01.2020 14:51 Ruský prezident Vladimir Putin se dnes v Jeruzalémě zúčastnil odhalení nového památníku, který…

Rusko o krok blíž ke změně ústavy. Duma v prvním čtení schválila Putinův…

23.01.2020 13:55 Ruská Státní duma, tedy dolní komora ruského parlamentu, v prvním čtení schválila návrh zákona o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama