Skandál na MS ve fotbale: Robbie Williams poslal miliardu lidí do...

Moskva - Hlavní hudební hvězdou zahajovacího ceremoniálu fotbalového mistrovství světa v Rusku byl populární britský zpěvák Robbie Williams. Nikdo ale nečekal, jak se nakonec celé vystoupení zvrtne.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Robbie Williams a jeho neslušné gesto
doporučujeme

Ještě před zahajovacím ceremoniálem se zpěvák nechal slyšet, že je nadšený, že na něj čeká tak výjimečné vystoupení. "V kariéře jsem toho zažil hodně, ale zahájit mistrovství světa na stadionu pro 80 tisíc lidí a před zraky milionů fanoušků u obrazovek, to je dětský sen," citují Williamse oficiální stránky FIFA.

Zpěvák následně všechny pozval na "nezapomenutelnou show." A jak se ukázala, mnoho lidí na ni opravdu nezapomene. Konkrétně jedna miliarda, tolik lidí totiž podle webu Daily Mail sledovalo zahajovací přenos. 

Zpěvák nejprve zazpíval svůj hit "Let me entertain you" a poté přednesl duet s ruskou operní zpěvačkou Aidou Garifullinovou v písni "Angels". Poté, co odzpíval i třetí píseň, ale udělal něco, co nikdo nečekal.

Jak pobouřit miliony lidí? Tímto gestem (0:25) | zdroj: YouTube

Zpěvák na kameru všem lidem sledující jeho vystoupení ukázal zdvižený prostředníček. Tímto gestem je tak poslal do...patřičných míst. A nikdo nechápe proč.

Internet okamžitě zaplavila lavina kritických příspěvků, které toto gesto odsuzují. Zpěvák si tak po povedeném vystoupení proti sobě poštval velkou spoustu lidí.

Loading...
Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rozsáhlý požár sežehl jihovýchod Ruska, zasáhl rezervaci. Stovky lidí…

20.04.2019 14:41 Značné škody způsobil rozsáhlý požár, který se v pátek rychle rozšířil v Zabajkalském kraji na…

TASS odtajnil na internetu průvodce táborů Gulag

20.04.2019 13:33 Aktualizováno Ruská státní agentura TASS zpřístupnila na internetu soubor informací a archivních dokumentů, které…

V Kosovu přistál letoun s džihádisty. Na palubě byly i ženy a děti…

20.04.2019 12:56 Aktualizováno Na letišti v kosovském hlavním městě Prištině dnes po půlnoci přistál letoun se 110 občany Kosova,…

Bandera? Zeman jen opakuje ruskou propagandu, zlobí se ukrajinský historik

20.04.2019 09:43 Stepan Bandera, jeden z kontroverzních vůdců ukrajinských nacionalistů za druhé světové války,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama