Mladík povraždil 8 příbuzných. Teď je ozbrojený a na útěku

Vlora (Albánie) - Čtyřiadvacetiletý mladík dnes na předměstí druhého největšího albánského přístavního města Vlora (Vlorë) povraždil osm příbuzných ze dvou rodin, včetně dětí a žen. Dalších šest lidí bylo údajně zraněno.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Albánie

Údajným pachatelem hrůzného masakru je podle policie Ridvan Zykaj. Ozbrojený vrah je na útěku a policie po něm intenzivně pátrá.

Oběťmi, které zabil automatickou zbraní, jsou jeho děda a babička, dva muži a dvě ženy středního věku, u nichž není jasné, zda jsou mezi nimi rodiče nebo zda jde o strýce a tety, a také dvě děti ve věku 16 a osm let.

Co bylo motivem útoku, zatím není jasné, útočník ale údajně trpí mentálními problémy. Svědek blízký oběma rodinám stanici ABC News řekl, že o žádných problémech mezi pachatelem a oběťmi neslyšel. Nicméně poznamenal, že Ridvan Zykaj byl kdysi vážně nemocný, když utrpěl popáleniny na 75 procentech těla, a příležitostně měl deprese.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Němcům se vymstila pomoc uprchlíkům. Teď se kvůli nim nedoplatí

19.11.2018 22:00 Aktualizováno Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Známé pořekadlo nyní na vlastní kůži zažívá okolo…

Výmysly novinářů. Rusko popřelo, že by Američané poškodili ISS

19.11.2018 21:26 Šéf ruské vesmírné agentury Roskosmos Dmitrij Rogozin dnes popřel, že by Roskosmos podezíral…

Ukrajina dala ultimátum: Pokud Interpol povede Rus, končíme

19.11.2018 20:26 Aktualizováno Ukrajina může pozastavit své členství v mezinárodní policejní organizaci Interpol, pokud jejím…

Putin vyhrožuje USA odvetou za odstoupení od smlouvy INF

19.11.2018 20:18 Ruský prezident Vladimir Putin dnes pohrozil, že pokud Spojené státy odstoupí od smlouvy o…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama