Schumacherova manželka prolomila mlčení: Michael je bojovník a nevzdává se

Od doby, kdy se Michael Schumacher (49) v prosinci 2013 vážně zranil po pádu na lyžích, se na veřejnost dostávají jen velmi mlhavé zprávy o jeho zdravotním stavu. Informace, jak je na tom někdejší pilot Formule 1, má jen několik málo vybraných jedinců. Schumacherova manželka Corinna (49) se ale rozhodla prolomit mlčení.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

Michael Schumacher
doporučujeme

Schumacher si téměř před pěti lety vážně poranil hlavu a od té doby se o jeho zdravotním stavu spíše jen spekuluje, fanoušci se žádné detailní zprávy o svém hrdinovi zatím nedočkali. Corinna Schumacherová ovšem udělala výjimku a přece jen něco málo prozradila.

Ve velmi emotivním dopise poslaném německému hudebníkovi Saschovi Herchenbachovi napsala, že Michael je „bojovník“. „Chtěla bych upřímně poděkovat za vaše poselství a příjemný dar, který nám pomáhá v tomto obtížném čase,“ napsala sportovcova žena.

zdroj: YouTube

Reagovala tak na Herchenbachovu píseň, která se jmenuje Born To Fight (Narozen, aby bojoval). Ta vznikla jako pocta Schumacherovi. Hudebník jedno cédéčko poslal právě Corinně Schumacherové.

Kdy byl dopis napsán, ale není úplně jasné. Zmíněná píseň totiž vznikla rok po osudné nehodě. Herchenbach o jeho existenci promluvil až před pár dny v rozhovoru pro německý časopis  Bunte. „Nečekal jsem, že dostanu odpověď a byl jsem ohromen. Dopis byl psán rukou na a podepsán Corinnou. Napsala, že byla velmi vděčná za dárek, který pomohl jí i její rodině v tomto těžkém čase."

„Všichni víme, že Michael je bojovník a nikdy se nevzdává,“ dodala Schumacherová.

I když jsou to pozitivní informace, Schumacherovi fanoušci se stále nedočkali odpovědi na otázku,jak na tom jejich miláček vlastně je. Předpokládá se, že se o 49letého Němce v jeho luxusním domě poblíž Ženevského jezera ve Švýcarsku stará o tým lékařů.

K dispozici údajně má 15 lékařů a zdravotních sester, za které rodina okatí v přepočtu asi 3,5 milionu korun týdně. Rodina opakovaně žádala veřejnost, aby chápala, že Schumacher a jeho blízcí potřebují soukromí.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bandera? Zeman jen opakuje ruskou propagandu, zlobí se ukrajinský historik

20.04.2019 09:43 Stepan Bandera, jeden z kontroverzních vůdců ukrajinských nacionalistů za druhé světové války,…

Do Kosova se vrátily ženy a děti džihádistů IS. Kolem vládní operace jsou…

20.04.2019 07:44 Na letiště v kosovském hlavním městě Priština dnes dosedl letoun s ženami a dětmi kosovských…

TASS odtajnil na internetu průvodce táborů Gulag

20.04.2019 05:41 Ruská státní agentura TASS zpřístupnila na internetu soubor informací a archivních dokumentů, které…

Karneval na oslavu Vučiče: Do Bělehradu se sjely desítky tisíc lidí,…

19.04.2019 20:57 Aktualizováno Desítky tisíc demonstrantů se dnes shromáždily v srbské metropoli na podporu prezidenta Aleksandra…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama