Zpěvačka Pugačova slaví kulatiny. Dostala se na popový Olymp, blahopřeje Putin

Ruský prezident Vladimir Putin poblahopřál k narozeninám zpěvačce Alle Pugačovové, která dnes slaví sedmdesátiny. "Talent a neobyčejné pěvecké schopnosti, výrazný umělecký temperament a pracovitost Vás dostaly na popový Olymp a vydobyly opravdu všelidovou slávu," citoval Kreml z prezidentovy gratulace.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Alle Pugačovová
doporučujeme

Putin také ocenil osobní zpěvaččin přínos k rozvoji hudebního umění i její vliv na osud dalších hudebních talentů, kterým otevřela cestu na pódia. Pugačovová jim bude navždy měřítkem profesionality a oddanosti svému poslání, dodal.

V narážce na sovětský hudební film Žena, která zpívá (v něm si Pugačovová zahrála hlavní roli), ruská redakce BBC v dnešním medailonku označila stálici ruského popu za "ženu, která zpívá; a zpívá; a zpívá", a to už od svých šestnácti, kdy poprvé veřejně vystoupila.

To bylo ještě v roce 1965, kdy začínající zpěvačka hostovala v programu moskevské estrády. Od těch dob mnohokrát změnila svůj vzhled i styl, zůstala však jednou z nejpopulárnějších zpěvaček v Rusku a tvůrčí dlouhověkostí šokovala své obdivovatele.

zdroj: YouTube

Pugačovová svého času zazpívala na hudebním festivalu Bratislavská lyra v někdejším Československu a její tehdejší hit se dočkal i české verze.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Ukrajině se hraje o osud Západu? Z Washingtonu zní slova o toxickém…

23.10.2019 00:01 NÁZOR - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj po pěti měsících v úřadě čelí v posledních týdnech…

Katastrofa na Sibiři má překvapivou dohru. Takový objev nikdo nečekal

22.10.2019 23:11 Aktualizováno Nečekanou dohru má sobotní neštěstí v ruském Krasnojarském kraji, kde při protržení přehrady…

Při přestřelce v Rusku zemřelo pět lidí

22.10.2019 19:24 Pět mrtvých a dva raněné si vyžádala přestřelka v Rostovské oblasti na jihu evropské části Ruska.…

Ozbrojenec v Oslo ukradl sanitku. Srazil několik lidí a kočárek s dítětem

22.10.2019 17:35 Aktualizováno V norské metropoli Oslu dnes policie zadržela ozbrojeného muže, který ukradl sanitní vůz a srazil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama