Ženu zachránilo její nenarozené dítě. Lékaři při prohlídce nevěřili vlastním očím

29letá Yasmin Randallová zaplatila 65 liber (1 933 korun) za soukromý sken, když byla v osmém týdnu těhotenství. Ukázalo se, že to byla jedna z nejlepších investic v jejím životě. Zatímco dítě bylo v pořádku, sken odhalil v jejím močovém měchýři alarmující bouli.

Přidejte svůj názor

těhotenství
doporučujeme

Yasmin bylo několik měsíců předtím diagnostikováno mimoděložní těhotenství, kdy embryo se nacházelo v nesprávné části dělohy. I když prošla v šesti týdnech skenem v místní nemocnici, raději si zaplatila soukromý sken, aby se ujistila, že je tentokráte je vše bez problémů.

Její dítě, Lottie, bylo absolutně v pořádku. Totéž však vyšetřující lékařka nemohla říci o Yasmin. Našla v jejím močovém měchýři bouli. Yasmin byla okamžitě vyšetřena. Lékaři měli pro ní zdrcující zprávy.

Yasmin měla rakovinový nádor. Bylo jej možné odstranit, ale to by mohlo vést k potratu. „ Nikdo nevěděl, jak velké je riziko, protože operace močového měchýře těhotné ženy byla tak vzácná,“ vzpomíná si Yasmin. K riskantní operaci však musela přistoupit, protože nádor se mohl rozšířit a způsobit vnitřní krvácení, které by ohrozilo jak ji, tak dítě.

Operace proběhla, když byla v devatenácti týdnech těhotenství. Lékaři ji umrtvili spodní část těla, takže byla během operace při vědomí. „ Samotné odstranění trvalo jen 12 minut, ale já jsem to cítila jako mnohem delší. Tak se mi ulevilo, když to skončilo a my jsme slyšeli, jak Lottie buší srdce.“

Lékaři Yasmin řekli, že dalších 48 hodin je rozhodujících, co se týče možného potratu. Naštěstí, od týden později, na pravidelném skenu ve 20 týdnech těhotenství, viděla Lottie, jak mává rukama a nohama.

Později se Lottie narodila. „ Lottie je zázračné dítě,“ sdělila Yasmin deníku Mirror. „Nejen, že je úžasné, že přežila, když jsem měla operaci, zatímco ona byla ještě v lůně, ona mi zachránila život.“ Yasmin se těší, až její dcera vyroste a ona jí bude moci říci, jakým štěstím ve vícero smyslu pro svou matku je.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putin se postavil návrhu na časově neomezený mandát prezidenta

18.01.2020 18:47 Ruský prezident Vladimir Putin se dnes postavil proti návrhům na zavedení neomezeného mandátu pro…

Co chystá Putin? To nejzajímavější teprve přijde, domnívá se analytik

18.01.2020 00:01 NÁZOR - Po nečekaném oznámení ústavních změn v Rusku a rezignaci vlády, se rychle šíří rétorická…

Ukrajinský premiér podal demisi, Zelenskyj ji odmítl

17.01.2020 19:28 Aktualizováno Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odmítl dnešní rezignaci předsedy vlády Oleksije Hončaruka,…

USA mají podezření, že velvyslankyni na Ukrajině hrozilo nebezpečí

17.01.2020 19:07 Spojené státy podobně jako Ukrajina prošetří, zda někdejší americká velvyslankyně v Kyjevě Marie…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama