Český turista vypadl z okna hotelu v Tatrách. Důvod překvapil i lékaře

Devětatřicetiletý český turista z Brna se těžce zranil při pobytu v slovenských Tatrách. Vypadl z hotelového pokoje. Příčina jeho pádu je poměrně kuriózní. Zprávu přinesl server tvnoviny.sk.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Vysoké Tatry
doporučujeme

K události došlo asi v půl druhé ráno. Český turista spadl z okna v luxusním hotelu v Tatranské Lomnici z výšky asi deseti metrů. Jeho šramocení a sténání naštěstí zaslechla recepční, která ihned poskytla první pomoc. Bez ní by byl asi nalezen až ráno za světla.

Muž utrpěl několik vážných zranění, mimo jiné tenkého střeva, močového měchýře a páteře. Lékaři ho po převozu do nemocnice okamžitě operovali.

Důvod jeho pádu zarazil i lékaře. Prý potřeboval na záchod a spletl si okno svého pokoje s dveřmi do koupelny. Podle dostupných informací byl mírně opilý.

Nyní jej čeká minimálně ještě jedna operace a po ní dlouhá rehabilitace. Muž doufá, že se mu vyhnou trvalé následky. Podle lékařů měl štěstí, protože je zatím bez neurologického deficitu.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putinova údajná milenka porodila dvojčata. O pár hodin později přišel…

24.05.2019 22:18 Aktualizováno Alina Kabajevová je údajnou milenkou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Právě jemu měla před…

Zelenskyj rozhodil Rusko i Ukrajinu. Darem dostal knížku pro děti

24.05.2019 16:58 Aktualizováno Ukrajinská média se snaží vypátrat podrobnosti politického programu nového prezidenta Volodymyra…

Porošenko přejmenoval svou stranu, už se nejmenuje po něm

24.05.2019 16:35 Aktualizováno Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko nechal po drtivém neúspěchu v dubnových prezidentských…

Wikipedia se kvůli blokaci v Turecku obrátila soud pro lidská práva ve…

23.05.2019 20:07 Nadace Wikipedia se kvůli dvouleté blokaci všech jazykových verzí stejnojmenné internetové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama