Putinova údajná milenka porodila dvojčata. O pár hodin později přišel nečekaný zvrat

Alina Kabajevová je údajnou milenkou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Právě jemu měla před několika dny porodit dvojčata, zdánlivě šťastná událost má ale zásadní dohru. Články o porodu totiž z internetu zmizely. A stejně tak i sama Alina.

Přidejte svůj názor 81 komentářů

Alina Kabajevová
doporučujeme

Šestatřicetiletá Alina Kabajevová měla začátkem května přivést na svět na přísně střežené moskevské klinice pro VIP klientelu dva chlapce. Tvrdí se přitom, že Kabajevová má být partnerkou ruského prezidenta Vladimira Putina.

Co víc, dvojčata mají být podle některých ruských médií Putinovy děti, tedy jeho přímí biologičtí potomci. On sám má už s bývalou manželkou Ludmilou dcery Mariju a Jekatěrinu.

Kreml se k celé věci nevyjádřil a co je podivnější, článek listu Moskovsky Komsomolets, který o porodu informoval, zmizel. Nedá se dohledat ani v internetových archívech. Ani v historii vyhledávačů. 

Podle serveru Daily Mail bylo kvůli porodu dvojčat vyklizeno celé čtvrté patro Kulakova výzkumného centra pro porodnictví, gynekologii a kojenectví, aby mohla někdejší gymnastka v klidu rodit. 

Porodnici předem také údajně prohledali a následně vyhodili polovinu lékařského týmu. U porodu měl asistovat ruský a italský porodník. Dvojčata prý na svět přišla bez komplikací a jsou zdravá.

Nikdo ale nemůže říct něco podobného o jejich matce. Ta totiž údajně zmizela, a nikdo neví kam. Tvrdí to server dni.ru. Podle investigativního novináře Sergeje Kaneva je poslední známou informací, že Alina porodila císařským řezem. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Zvěsti o jejím zmizení nelze nijak potvrdit ani vyvrátit. Na druhou stranu se Kabajevová na veřejnosti téměř neukazuje a daří se jí vyhýbat objektivům fotoaparátů a novinářům. Co se skutečně stalo je proto zatím nezodpovězenou otázkou.

Loading...
Vstupte do diskuze (81)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Uvolňování restrikcí v Černé Hoře vyvolalo spor se Srbskem

27.05.2020 13:57 Rozvolňování koronavirových restrikcí v Černé Hoře vyvolalo nový spor se sousedním Srbskem. Jeho…

Aféra Cummings: Boris Johnson čelí politické krizi, konzervativcům klesá…

27.05.2020 12:13 Britští konzervativci čelí kvůli aféře premiérova poradce Dominika Cummingse ohledně porušení…

Rusko má přes 370 000 nakažených, úmrtí je skoro 4000

27.05.2020 10:16 Rusko dnes ohlásilo 161 úmrtí po nákaze koronavirem za uplynulých 24 hodin, čímž celkový počet…

V Británii s covidem-19 zemřelo dalších 134 lidí, celkem 37 048

26.05.2020 17:28 V Británii za uplynulých 24 hodin zemřelo dalších 134 lidí s covidem-19. Na twitteru to dnes…

Související:

Právě se děje

Další zprávy