Putinova údajná milenka porodila dvojčata. O pár hodin později přišel nečekaný zvrat

Alina Kabajevová je údajnou milenkou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Právě jemu měla před několika dny porodit dvojčata, zdánlivě šťastná událost má ale zásadní dohru. Články o porodu totiž z internetu zmizely. A stejně tak i sama Alina.

Přidejte svůj názor 81 komentářů

Alina Kabajevová
doporučujeme

Šestatřicetiletá Alina Kabajevová měla začátkem května přivést na svět na přísně střežené moskevské klinice pro VIP klientelu dva chlapce. Tvrdí se přitom, že Kabajevová má být partnerkou ruského prezidenta Vladimira Putina.

Co víc, dvojčata mají být podle některých ruských médií Putinovy děti, tedy jeho přímí biologičtí potomci. On sám má už s bývalou manželkou Ludmilou dcery Mariju a Jekatěrinu.

Kreml se k celé věci nevyjádřil a co je podivnější, článek listu Moskovsky Komsomolets, který o porodu informoval, zmizel. Nedá se dohledat ani v internetových archívech. Ani v historii vyhledávačů. 

Podle serveru Daily Mail bylo kvůli porodu dvojčat vyklizeno celé čtvrté patro Kulakova výzkumného centra pro porodnictví, gynekologii a kojenectví, aby mohla někdejší gymnastka v klidu rodit. 

Porodnici předem také údajně prohledali a následně vyhodili polovinu lékařského týmu. U porodu měl asistovat ruský a italský porodník. Dvojčata prý na svět přišla bez komplikací a jsou zdravá.

Nikdo ale nemůže říct něco podobného o jejich matce. Ta totiž údajně zmizela, a nikdo neví kam. Tvrdí to server dni.ru. Podle investigativního novináře Sergeje Kaneva je poslední známou informací, že Alina porodila císařským řezem. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Zvěsti o jejím zmizení nelze nijak potvrdit ani vyvrátit. Na druhou stranu se Kabajevová na veřejnosti téměř neukazuje a daří se jí vyhýbat objektivům fotoaparátů a novinářům. Co se skutečně stalo je proto zatím nezodpovězenou otázkou.

Loading...
Vstupte do diskuze (81)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bouřlivý výbuch Čechů. Ruský list analyzuje obří demonstraci proti Babišovi

24.06.2019 09:50 Za rekordní označuje nedělní čtvrtmilionovou demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi na…

Agenti ruské GRU šířili vylhané zprávy po internetu, píše Guardian

24.06.2019 06:00 Ruské tajné služby během minulých pěti let šířily po sociálních sítích vymyšlené zprávy s cílem…

Dnes se demonstrovalo i na Ukrajině. V Kyjevě se konal největší pochod za…

23.06.2019 21:40 Hlavní město Ukrajiny, Kyjev, dnes zažilo největší pochod tzv. LGBT komunity, do ulic vyrazily…

Kraus z kauzy Mostecké uhelné požádal ve Švýcarsku o přerušení trestu

22.06.2019 21:35 Petr Kraus, kterého švýcarská justice pravomocně odsoudila v případu Mostecké uhelné společnosti …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama