Fatální chyba stála ženu (†26) život: Experti varují, že se to může stát každému z nás

Mladá Ruska Jevgenije měla ještě vše před sebou Jedna malá chyba ji ovšem připravila o život a navíc pořádně traumatizovala její rodinu i přátele. Informuje o tom britský deník The Mirror.

Přidejte svůj názor 69 komentářů

smartphone
doporučujeme

Šestadvacetiletá blondýnka Jevgenije Šuljatjevová zemřela ve svém bytě v ruském městě Kirovo-Čepeck. Její smrt byla v mnohém kuriózní. Krásce totiž spadl do vany telefon, který si právě nabíjela .

Zemřela krátce po zásahu elektrickým proudem. Její bezvládné tělo objevila její máma Vera, uvedl server Mirror. Pohled na mrtvou dceru ve vaně teď bude zdrceně ženu pronásledovat až do konce života.

Kromě rodiny zasáhla smrt mladé ženy i její přátele, kteří jí na sociální síti píší dojemné vzkazy. „Sestřičko, odpočívej v pokoji… Navždy budeš v našich srdcích," píše se v jednom z nich.

Zdrcená maminka Vera prozradila, že dceři vzdá úctu tím, že pomůže ruskému vyšetřovacímu výboru. Ten se zabývá sérií podobných úmrtí, jejichž počet v Rusku rychle narůstá.

Experti varují všechny před hrozivými riziky užívání nabíječky na telefon v blízkosti vany. Podobné nehody totiž rozhodně nejsou ojedinělé. A navíc se mohou stát téměř komukoliv. 

Veřejnost před pár měsíci zasáhla také smrt čtrnáctileté Julie, která zemřela stejným způsobem. Elektrický proud připravil o život i nadějnou ruskou sportovkyni Irinu Rybnikovovú (†15).

Loading...
Vstupte do diskuze (69)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putin se postavil návrhu na časově neomezený mandát prezidenta

18.01.2020 18:47 Ruský prezident Vladimir Putin se dnes postavil proti návrhům na zavedení neomezeného mandátu pro…

Co chystá Putin? To nejzajímavější teprve přijde, domnívá se analytik

18.01.2020 00:01 NÁZOR - Po nečekaném oznámení ústavních změn v Rusku a rezignaci vlády, se rychle šíří rétorická…

Ukrajinský premiér podal demisi, Zelenskyj ji odmítl

17.01.2020 19:28 Aktualizováno Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odmítl dnešní rezignaci předsedy vlády Oleksije Hončaruka,…

USA mají podezření, že velvyslankyni na Ukrajině hrozilo nebezpečí

17.01.2020 19:07 Spojené státy podobně jako Ukrajina prošetří, zda někdejší americká velvyslankyně v Kyjevě Marie…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama