Fatální chyba stála ženu (†26) život: Experti varují, že se to může stát každému z nás

Mladá Ruska Jevgenije měla ještě vše před sebou Jedna malá chyba ji ovšem připravila o život a navíc pořádně traumatizovala její rodinu i přátele. Informuje o tom britský deník The Mirror.

Přidejte svůj názor 69 komentářů

smartphone
doporučujeme

Šestadvacetiletá blondýnka Jevgenije Šuljatjevová zemřela ve svém bytě v ruském městě Kirovo-Čepeck. Její smrt byla v mnohém kuriózní. Krásce totiž spadl do vany telefon, který si právě nabíjela .

Zemřela krátce po zásahu elektrickým proudem. Její bezvládné tělo objevila její máma Vera, uvedl server Mirror. Pohled na mrtvou dceru ve vaně teď bude zdrceně ženu pronásledovat až do konce života.

Kromě rodiny zasáhla smrt mladé ženy i její přátele, kteří jí na sociální síti píší dojemné vzkazy. „Sestřičko, odpočívej v pokoji… Navždy budeš v našich srdcích," píše se v jednom z nich.

Zdrcená maminka Vera prozradila, že dceři vzdá úctu tím, že pomůže ruskému vyšetřovacímu výboru. Ten se zabývá sérií podobných úmrtí, jejichž počet v Rusku rychle narůstá.

Experti varují všechny před hrozivými riziky užívání nabíječky na telefon v blízkosti vany. Podobné nehody totiž rozhodně nejsou ojedinělé. A navíc se mohou stát téměř komukoliv. 

Veřejnost před pár měsíci zasáhla také smrt čtrnáctileté Julie, která zemřela stejným způsobem. Elektrický proud připravil o život i nadějnou ruskou sportovkyni Irinu Rybnikovovú (†15).

Loading...
Vstupte do diskuze (69)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skandál v ruské armádě: Generálplukovník zatčen, jede v podvodu …

18.10.2019 11:16 Aktualizováno Ruská policie obvinila jednoho z nejvyšších armádních činitelů země z rozsáhlých finančních podvodů…

Vztahy Ruska a USA skřípou, jejich tajné služby ale spolupracují

18.10.2019 09:59 Navzdory mrazivým vztahům mezi Moskvou a Washingtonem pokračují pracovní kontakty mezi tajnými…

Ruské jaderné ponorky odpálily rakety. Všechny zasáhly cíl, hlásí…

17.10.2019 16:56 Jaderné ponorky ruské Severní a Tichooceánské flotily během cvičení strategických jaderných sil z…

Ukrajina doplatila na Porošenkovu čistku. Musí odškodnit vyhozené úředníky

17.10.2019 14:44 Evropský soud pro lidská práva dnes odsoudil Ukrajinu za lustrační zákon a následnou čistku mezi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama