Jičín - Tragickou dopravní nehodu u obce Konecchlumí, při které zemřeli dva lidé, vyšetřují policisté. Krátce před 13. hodinou se na silnici I/35 se čelně srazila dvě auta, dva cestující zemřeli na místě, další tři lidé se zranili, uvedla policejní mluvčí Hana Klečalová.
"Dvaašedesátiletý řidič vozidla Honda Civic jedoucí ve směru od Jičína na přehledném úseku ze zatím neznámých příčiny vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s osobním autem Hyundai Getz," uvedla mluvčí.Při nehodě zemřeli oba řidiči ve věku 62 a 63 let a ve vozidle Hyundai se zranili tři spolucestující - dva dospělí a jedno dítě. Záchranná služba převezla zraněné do nemocnic."Osmatřicetiletá žena utrpěla velmi těžká poranění a byla letecky transportována na traumacentrum Fakultní nemocnice Hradec Králové. Tamtéž jsme převezli také jednašedesátiletou ženu a pětiletou dívku k vyloučení vážnějších zranění," upřesnil mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Tomáš JežekMísto nehody bylo do 16.15 hodin neprůjezdné, policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách. Na hlavním tahu i na objízdných trasách vedených po úzkých místních silnicích se tvoří kolony. Přesnou příčinu nehody a celkovou hmotnou škodu určí další vyšetřování.
Související
Policejní manévry ve Strakonicích. Žena vyhrožovala sousedovi se zbraní
Nečekaná linka v případu ozbrojeného učitele. Nedávno se viděl s předními politiky
Aktuálně se děje
před 30 minutami
Trump obvinil Čínu ze zásahů do prezidentských voleb. Nemáme jediný důkaz manipulace, přiznal následně Bílý dům
před 41 minutami
Dva mrtví po útoku na ubytovně. Pachatelem má být sanitář z IKEM, případ řeší GIBS
před 1 hodinou
Páteční počasí: Meteorologové nastínili, co hrozí od dnešních bouřek
včera
Budoucí důchodci mají být obezřetní. ČSSZ upozornila na podivné kampaně
včera
Estébáci pronásledovali herce Töpfera. Na trestech se dohodli
včera
Čína zadržela Čecha, důvod není jasný. Macinka odmítá vyhlašování války
včera
Česko zreviduje krizovou a obrannou legislativu, rozhodla vláda
včera
Babiš se nadále odmítá scházet s Pavlem. Vybral si mě za cíl, tvrdí premiér
včera
Páteční počasí přinese další silné bouřky, varovali meteorologové
včera
Rusko balamutí veřejnost. Výmysly o postupu odhalují, jak moc na Ukrajině krvácí
včera
Dostat se do EU vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Nový hraniční systém je problémový, rozbila jej dvojčata
včera
Policie prověřuje Foldynu kvůli podezření z týrání manželky a dětí. Hrozí mu až osm let vězení
včera
Google zakročil. Z obchodu Play smazal ruský mail, sociální síť i chatovací aplikaci Kremlu
včera
Ukrajinským premiérem se stal bývalý šéf Naftogazu Koreckyj
včera
Lidé demonstrují, vojáci se bouří. Ukrajinou mohutně otřásá konec Fedorova
včera
Jeřáb spadl v Praze na ulici. Zasahují hasiči, místem nejezdí trolejbusy
včera
Policie vykázala z domu poslance Foldynu. Je podezřelý z domácího násilí
včera
Trumpova administrativa zveřejňování Epsteinových spisů totálně zvorala, přiznal Vance
včera
CNN: Útok na školu, při němž zemřelo na 170 dětí, v USA prakticky nikdo nevyšetřuje
včera
Spojené státy oznámily nová, pětadvacetiprocentní cla
Spojené státy plánují uvalit pětadvacetiprocentní cla na vybraný brazilský dovoz poté, co roční vyšetřování dospělo k závěru, že země uplatňuje nekalé obchodní praktiky. Americký obchodní zástupce Jamieson Greer oznámil tato opatření ve středu pozdě večer s tím, že brazilská politika v oblastech digitálního obchodu, nespravedlivých preferenčních cel či přístupu na trh s etanolem poškozuje zájmy Američanů.
Zdroj: Libor Novák