Proti stresu: V New Yorku postavili veřejné masturbační budky

New York - Nedávný průzkum ukázal, že zhruba třetina dotazovaných mužů masturbuje v práci. Společnost Hot Octopuss se proto rozhodla pánům trochu ulevit a nabídla jim výhodnou alternativu. Přímo na ulicích tak vyrostly masturbační budky, které jim mají v náročných dnech pomoci od stresu.

Jak ukázal nedávný průzkum, až 39 procent mužů masturbuje v práci. Firma Hot Octopuss se proto rozhodla nabídnout pánům výhodnější a mnohem diskrétnější variantu v podobě masturbačních budek, které mohou využít vždy, když si budou potřebovat trochu "ulevit".

"Není pochyb, že práce od devíti do pěti může být pro tělo i mysl velmi stresující, obzvlášť ve městě, které nikdy nespí, jako je Manhattan. Je opravdu důležité, aby se pánové o sebe starali a zůstali tak zdraví a soustředění na svůj úkol," uvedl spoluzakladatel firmy Hot Octopuss Adam Lewis.

Budky (zde) jsou podle něj skvělým řešením, jakým mohou muži odbourat stres. Jsou k dispozici 24 hodin denně a vybavené závěsem, stoličkou, vysokorychlostním připojením k internetu i notebookem, informuje portál News24. Hned první den si potřebovalo "ulevit" 100 mužů.

Ačkoli tvůrci budek prezentují své produkty jako vzor všech ctností myslící pouze na dobro mužů, s pochopením Newyorčanů se budky příliš nesetkaly. Lidé totiž namítají, že masturbovat na ulici je nazákonné.

Související

Ilustrační foto

Masturbace na veřejnosti není trestný čin, rozhodl italský soud

Řím - Italský nejvyšší soud rozhodl, že masturbace na veřejnosti není zločin, dokud se tak neděje před zraky mladistvých. Rozhodnutí padlo v kauze muže (69) známého pod zkratkou "Pietro L", kterého chytili při masturbaci ve městě Catania na východním pobřeží Sicílie.

Více souvisejících

Onanie Muži New York

Aktuálně se děje

před 50 minutami

Pavel Telička

Telička: Macinka je pubertální hulvát, ze Zůny a SPD udělal pitomce

Bývalý diplomat a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička se ostře opřel do současného dění na české politické scéně, přičemž varoval před bující cenzurou. Podle jeho slov dochází k nepřípustné situaci, kdy ministr obrany Jaromír Zůna cenzuruje vrchního velitele ozbrojených sil. Telička v této souvislosti poznamenal, že o práci samotného ministra obrany není příliš slyšet, neboť má zakázáno mluvit s médii a působí spíše jako stínová postava.

před 1 hodinou

Petr Macinka

Macinka zveřejnil „zakázaný“ rozhovor s Pavlem. Že jej nevydalo ministerstvo prý není cenzura

Ministr zahraničních věcí Petr Macinka, zastupující hnutí Motoristé sobě, v noci na středu nečekaně zveřejnil na svém facebookovém profilu videozáznam. Jedná se o rozhovor, který s prezidentem Petrem Pavlem původně pořídila Anežka Vrbicová, mluvčí Kanceláře náčelníka Generálního štábu. Macinka k příspěvku připojil také ostrý komentář zaměřený proti opozičním politikům, novinářům i skupině lidí, kterou označuje jako pražskou kavárnu.

před 2 hodinami

včera

včera

Olympijský hokejový stadion v Miláně

Hokejová trenérka MacLeodová přerušila kariéru. Bude se věnovat léčbě rakoviny prsu

Po nedávných zimních olympijských hrách v Miláně, na kterých s českými hokejovými reprezentantkami došla do čtvrtfinále, trenérka Carla MacLeodová ukončila úspěšnou spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Kromě toho v kanadsko-americké PWHL vedla také klub Ottawa Charge. Nyní si dává od trénování pauzu, aby se mohla věnovat léčbě rakoviny prsu, která ji byla diagnostikována loni v listopadu.

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

Oto Klempíř (ministr kultury)

Poplatky skončí, potvrdil Klempíř a představil plán. Opozice avizuje tvrdý boj

Babišova vláda nadále plánuje změnu financování veřejnoprávních médií. Ministr kultury Oto Klempíř (Motoristé) v úterý představil mediální novelu, která zruší poplatky. Česká televize i Český rozhlas by měly být od příštího roku financovány ze státního rozpočtu. Sněmovní opozice už ale avizuje, že bude bojovat proti schválení návrhu. 

včera

včera

Péter Magyar

Magyar prozradil, zda chce mluvit s Putinem či Trumpem

Příští maďarský premiér Péter Magyar už od nedělního volebního triumfu mluvil s deseti evropskými lídry. Zdůraznil, že sám od sebe rozhodně nebude volat ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, který je považován za blízkého spojence končícího premiéra Viktora Orbána. Magyar ale zmínil, že by zvedl telefon, pokud by mu Putin zavolal. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Babiš nechápe, proč by prezident měl být členem delegace na summitu NATO

Premiér Andrej Babiš (ANO) se zatím nehodlá zabývat složením české delegace na červencovém summitu NATO v turecké Ankaře, kam chce stále jet i prezident Petr Pavel. Hlava státu v minulém týdnu poslala dopis premiérovi.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy