Francouzský herec Magimel byl zatčen. Řídil pod vlivem drog a zranil ženu

Paříž - Francouzský herec Benoît Magimel skončil v policejních poutech. V Paříži při řízení pod vlivem drog a bez platného řidičáku srazil a lehce zranil jednu ženu.

Herec vrazil do ženy (62) v pátek odpoledne na jedné z hlavních ulic honosné 16. pařížské čtvrti. Měl přitom kvůli ztrátě bodů neplatný řidičský průkaz a před jízdou autem z půjčovny požil kokain.

Po srážce zastavil, ale po zjištění, že žena je zraněna lehce, odjel. Policie si ho předvolala poté, co na nehodu upozornili očití svědci. Od pátečního večera je Magimel (41) ve vazbě a vyslýchá ho policie.

Magimel nedávno získal Césara za nejlepší druhou mužskou roli ve filmu Hlavu vzhůru!. Tento dramatický snímek se koncem dubna objeví i v českých kinech. Magimela čeští diváci znají z filmů Gangsteři, Milosrdné lži či Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy.

Benoit Magimel Francie

Aktuálně se děje

před 31 minutami

před 1 hodinou

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

Varování lékařů se naplnila. Jižní Amerikou se masivně šíří horečka dengue, na vině jsou i změny počasí

V Brazílii aktuálně dochází k neobvykle rychlému šíření hemoragické horečky dengue. Za první dva měsíce tohoto roku bylo potvrzeno více než milion případů tohoto virového infekčního onemocnění, informovala v pátek agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy