Praha - Moderátor a spisovatel Aleš Cibulka (33) si závěr roku chce pořádně užít. Se svým partnerem Michalem Jagelkou (33) byl u vánočního stromku v zasněžené roubence na Českolipsku.
Ale na Silvestra společně vyrazili až za Velkou louži do Karibiku.
"Nejdříve si budeme užívat na naší staré roubence," libuje si Aleš Cibulka před Vánocemi, jehož dva kalendáře, které letos vydal - pro televizní pamětníky a filmové pamětníky -, se rychle rozprodaly. "Ideální je, když se člověk na Silvestra opije a prvního ledna se probudí na písečné pláži a nohy mu omývá Karibik," směje se Cibulka.
Aleš si tedy bude užívat zasněžené stromy i palmy a moře. Ale ještě před odjezdem uvedl v televizní restauraci Rohlík křest DVD seriálu Cirkus Humberto, které vyšlo k osmdesátinám jeho režiséra Františka Filipa. "Vzpomínám si na premiéru Cirkusu Humberto. Byl jsem tehdy devítiletý chlapec a příběh o cirkusu mě moc zaujal. A stal se pro mne přímo srdeční záležitostí. Od té doby miluji seriály," podotýká rodák ze západočeského Sokolova.
10. června 2026 20:20
Smutné pražské výročí. Jak hlavní město zničil nejničivější požár v jeho dějinách
Související
Meteorologové vyhráli. Soud zrušil verdikt o nároku na informace o teplotách
Strany poslaly do voleb i vědce, umělce a další známé osobnosti
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Tolik peněz, že je nemá šanci do konce života utratit. Elon Musk se stal prvním bilionářem na světě
před 2 hodinami
Chaos v mírových jednáních nebere konce. Írán popřel podpis dohody, Trump označil její podmínky za hoax
před 3 hodinami
Facebook a Instagram po celém světě kolabují. Postihl je rozsáhlý globální výpadek
před 4 hodinami
Bohaté státy Evropské unie se bouří. Chtějí razantní škrty
před 5 hodinami
Islámábádská dohoda je na spadnutí? Írán popřel, že by ji měl o víkendu podepsat
před 5 hodinami
Zahajovací zápas fotbalového MS zvládlo domácí Mexiko. JAR dohrávala o devíti lidech
před 6 hodinami
CNN: Dohoda USA s Íránem má jen prodloužit příměří a znovu otevřít Hormuzský průliv
před 7 hodinami
Ministryně pro místní rozvoj Mrázová byla napadena
před 8 hodinami
Musk se stane prvním dolarovým trilionářem na světě. SpaceX míří na burzu
před 8 hodinami
Kallasová se ostře ohradila proti zrušení svého úřadu. Tisícům zaměstnanců EU poslala rázný mail
před 9 hodinami
Zemřela princezna Bha. Budoucí thajská královna strávila poslední roky života v kómatu
před 10 hodinami
Ukrajinská armáda zničila při útoku na most desítky vojenských vozidel. Chce odstřihnout Rusko od Krymu
před 11 hodinami
Ukončili jsme válku s Íránem, prohlásil Trump. K žádné dohodě zatím nedošlo, reaguje Teherán
před 12 hodinami
Počasí bude i o víkendu deštivé. Dorazí i vítr
před 13 hodinami
Česko - Jižní Korea 1:2. Kapitán Krejčí skóroval, Korejci předvedli obrat
včera
Dnes v noci velmi tvrdě udeříme na Írán. Převezmeme ostrov Charg, pohrozil Trump. O hodinu později vše zrušil
včera
Fotbalové MS plné nových pravidel. Jaké novinky týmy i fanoušky čekají?
včera
Amerika zůstane bezbranná? Rakety bleskově dochází, Trumpa čeká ostrá debata se zbrojaři
včera
Tchajwanská armáda cvičně odpálila rakety směrem k Číně z amerických zařízení
včera
Obavy vědců se naplnily. El Niño je tady, může dosáhnout historické síly a působit miliardové škody
V Tichém oceánu se oficiálně zformoval klimatický jev El Niño a podle předpovědí meteorologů by mohl dosáhnout historické síly. Tento přirozený oteplovací cyklus, který v tichomořské oblasti blízko rovníku ovlivňuje celosvětové počasí, podle odborníků ještě více zvýší teplotu planety již tak zatížené znečištěním z fosilních paliv a pravděpodobně vyvolá extrémní projevy počasí po celém světě.
Zdroj: Libor Novák