Luděk Sobota prozradil: Chodil jsem s Vondráčkovou, ale nesmím o tom mluvit

Praha - Luděk Sobota (70) zavzpomínal na ženy svého života. S Helenou Vondráčkovou (65) chodil, když spolu natáčeli film Jen ho nechte, ať se bojí. Dostal ale zákaz mluvit o tom od Helenina současného manžela.

S Vondráčkovou, která osudovým způsobem zasáhla do Sobotova života, se herec dal dohromady během natáčení filmu Jen ho nechte, ať se bojí. "Ono nás to nějak sblížilo. Tenkrát jsem ji začal učit tenis, přestože jsem ho pořádně neuměl," vzpomínal s úsměvem Sobota, který v úterý oslavil sedmdesáté narozeniny.

I když od Sobotova vztahu s Vondráčkovou uplynulo už celých 36 let, Helenině současnému manželovi Martinu Michalovi stále není po chuti, když se o poměru veřejně mluví.

"Nesmím to moc nahlas nikde říkat, protože její muž si to nepřeje. V té době s ní ještě neměl nic společného, ale přesto mi dal najevo, že mu to vadí," svěřil se Sobota.

Vztah Vondráčkové a Soboty trval půl roku a neskončil žádnou velkou hádkou ani rozepří. "Vyšumělo to pak nějak doztracena a zkrátka jsme se přestali vídat," odhaluje herec stará tajemství.

Že si s Helenou nejsou souzeni, jim ale předpověděla už během natáčení jedna z členek štábu. Kostýmérka s esoterickými schopnostmi četla Sobotovi a Vondráčkové budoucnost vztahu z kávového lógru, ze kterého vyčetla, že se herec se zpěvačkou nikdy nevezmou.

Předpověděla dokonce, že si Vondráčková vezme cizince, což se posléze také stalo, když se zpěvačka provdala za Helmuta Sickela.

Související

Vondráčková, Helena

Marie Poledňáková? Zemřela úžasná osoba, která dovedla pobavit národ, vzpomíná Vondráčková

Marie Poledňáková, autorka slavných komedií s Tomášem Holým nebo filmu S tebou mě baví svět, zemřela v úterý ve věku 81 let. Na přelomu 70. a 80. let natočila několik komedií, které jsou u diváků oblíbené dodnes. Zasloužily se o to zejména televizní snímky Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Největší úspěch ale slavil S tebou mě baví svět.

Více souvisejících

Helena Vondráčková Luděk Sobota

Aktuálně se děje

před 34 minutami

před 49 minutami

Aktualizováno před 1 hodinou

před 2 hodinami

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

Aktualizováno včera

Barbora Krejčíková

Nejcennější titul míří opět do Česka. Barbora Krejčíková vyhrála Wimbledon

Česká tenistka Barbora Krejčíková završila svou cestu za snem tím nejlepším možným momentem, jakým mohla. Vítězstvím ve finále nad Italkou Jasmine Paoliniovou ve třech setech 6:2, 2:6 a 6:4 a zvednutím slavné trofeje v podobě talíře nad hlavu. Navázala tak nejen na loňskou českou vítězku tohoto slavného tenisového turnaje Markétu Vondroušovou, anebo také Petru Kvitovou, ale především pak na svou někdejší trenérku a mentorku a bývalou legendární hráčku Janu Novotnou.

včera

včera

Joe Biden a Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj okomentoval omyl Bidena, který ho představil jako Putina

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se rychle přenesl přes další z řady trapasů amerického prezidenta Joea Bidena, který se týkal jeho osoby. Biden jej totiž omylem označil za šéfa Kremlu Vladimira Putina. Zelenskyj dnes uvedl, že na zmíněný omyl již zapomněl.

Aktualizováno včera

Ukrajinští vojáci brání svou zemi před ruskými agresory.

Jak blízko jsme k válce? Stačí jen hodit vajgl na nesprávnou stranu barikády

Napětí mezi Ruskem a Západem by se dalo krájet; mnozí hovoří o nové studené válce, jiní o blížící se třetí světové válce. Jak málo ale může chybět k fatálnímu ozbrojenému konfliktu? Na to bychom už potřebovali věšteckou kouli. Rusko připravilo už tolik červených linií, že je nelze spočítat, a nikdo si nemůže být jistý tím, která bude tou poslední, co Moskvu k útoku skutečně vyprovokuje. 

včera

Důchody, ilustrační fotografie.

Důchody do konce roku 2024: Jurečka řekl, kolik teď dostává většina důchodců

Důchodci se v tomto týdnu dozvěděli, o kolik si polepší díky řádné lednové valorizaci od ledna 2025. Ještě několik měsíců ale budou penze vypláceny v současné výši. Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v souvislosti s avizovaným navýšením prozradil, jak vysoký důchod momentálně pobírá většina důchodců. 

včera

včera

včera

včera

včera

Vladimir Putin

Putin zvýšil mnoha Rusům daně. Moskva potřebuje další peníze na válku

Rusko od ledna 2025 ve snaze zvýšit příjmy státního rozpočtu, který vyčerpává především probíhající válka na Ukrajině, zavádí progresivní daň z příjmu fyzických osob. Příslušný zákon v pátek podepsal prezident Vladimir Putin, informovala agentura TASS. V přepočtu má do ruské státní kasy připlout téměř dalších 30 miliard dolarů, napsal web France24. 

včera

Anglie řeší před finále Eura pikantní problém. Manželku a milenku obránce Kylea Walkera

Už v neděli večer je na programu velké finále fotbalového Eura v německém Berlíně mezi Španělskem a Anglií. Ani jeden z týmů před důležitým zápasem nechce dopustit jakýkoliv neklid ve své kabině a oba trenéři apelují na své svěřence, aby se soustředili jen a jen na finále. Jenže to byste ve svém týmu nemohli mít obránce a bouřliváka Kylea Walkera. Toho totiž do Berlína přijede manželka se čtyřmi dětmi i bývalá milenka, s níž má Walker pro změnu další dvě děti. Vedení anglické reprezentace tak proto povolalo ochranku za účelem toho, aby se obě ženy nesetkaly.

Zdroj: David Holub

Další zprávy