Bývalá první dáma Francie má nervy na dranc, novináři ji hrubě urazili

New York - Bývalá první dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová přiznala, že se jí dotkla tvrzení tisku, podle nichž po narození své dcery v roce 2011 ztloustla. V rozhovoru pro americký časopis Vanity Fair 43letá zpěvačka a bývalá modelka také odmítla spekulace novinářů, že opustí manžela Nicolase Sarkozyho poté, co v loňských volbách nedokázal získat druhý prezidentský mandát.

Zvlášť ji prý zraňovali francouzští komentátoři. "Říkali, že jsem tlustá. To bylo opravdu zlé. Byla jsem v tu dobu velmi křehká. Jsem spíše vysoká, s širokými rameny a ani s 20 kilogramy navíc nevypadám tlustě, jen nehezky. Mít děti po čtyřicítce není vskutku snadné," vysvětlila Carla Bruniová-Sarkozyová.

Ujistila, že se Sarkozym hodlá zůstat, a odmítla tvrzení o opaku. "Jsou to hlouposti," zdůraznila. Na otázku, zda připouští svůj možný návrat do prezidentského Elysejského paláce, odpověděla, že "to zcela závisí na Francouzích, mém manželovi, jeho práci a jeho životě. Já ho mohu jen následovat".

Bruniová-Sarkozyová se po loňském odchodu z Elysejského paláce v březnu také vrátila na hudební scénu svou čtvrtou deskou. Do propagační kampaně nového alba, pokřtěného Little French Songs, se však plete politika i soudní spory exprezidenta Nicolase Sarkozyho. Kritika je rozpačitá a s novým albem si neví rady, píše Aktualne.cz.

Zpěvačka tak musela popřít, že by dělala narážky na sexuální aféru, do které se zapletl bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahn. A "tučňákem se sebejistým vzhledem", který "nemá zámecké chování", nemyslela Sarkozyho soupeře v klání o křeslo hlavy státu Françoise Hollanda. Potvrdila však, že pro manžela složila skladbu, ve které zpívá, že "můj Raymond je dynamit".

Z kontextu mají hudební publicisté hodně zamotanou hlavu. Týdeník Télérama se rozhodl místo recenze zveřejnit fotku bývalé modelky. "Nelze hodnotit desku Bruniové, jako by to byla obyčejná deska. Sama se dostala do nejasného postavení, čili do něj dostala i nás," vysvětlila novinářka Valérie Lehouxová.

Carla Bruniová-Sarkozyová Francie

Aktuálně se děje

před 55 minutami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

včera

V Evropě se nikdo nechystá poslat vojáky na Ukrajinu, reagoval Fiala na interpelaci

Evropské země se nechystají poslat vojáky na Ukrajinu, uvedl premiér Petr Fiala (ODS) v rámci čtvrtečních interpelací v Poslanecké sněmovně. Odpovídal na dotaz, který vyplýval z předchozích slov francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy