Hrůzný osud Anife Vyskočilové: Viděla smrt bratra, byla znásilněna a nucena k potratu!

Praha - Za úsměvem Anife Vyskočilové (39) se skrývají hrůzná tajemství. Exotická kráska si prošla peklem. Viděla smrt milovaného bratra, byla znásilněna a pak byla nucena jít na potrat.

První hrůzný zážitek měla Vyskočilová už jako malá dívenka. Viděla, jak zemřel její milovaný bratr Ruždi. "Když se vracel ze školy na kole, srazili ho dva kluci, kteří se předbíhali v náklaďácích. Všechno jsem to viděla!" řekla Anife ve 13. komnatě.

Další peklo přišlo v podobě znásilnění. Zneužil ji právě propuštěný vězeň, když jí bylo pouhých patnáct let. "Byla to nejhorší věc, kterou jsem mohla v muslimském světě zažít!" svěřila se exotická kráska, která i přes životní zkoušky, kterými si musela projít, stále srší humorem a úsměv jí nemizí z tváře.

V sedmnácti letech pak otěhotněla s jedním studentem. Otec ji nutil na potrat, což odmítala, a tak ji vyhodil z domu. Vyskočilová neměla co jíst ani kde bydlet. Přesto je ráda, že si dítě tenkrát nechala. Narodil se jí syn Hari, kterému je dnes už dvaadvacet let.

Další neštěstí se jí stalo po cestě do České republiky. Bourala a skončila v nemocnici. "Týden jsem byla v kómatu a pak půl roku v nemocnici, kde jsem se naučila česky," uzavřela Anife, která i přes těžké životní zkoušky zůstává plná optimismu.

Související

Více souvisejících

Anife Vyskočilová

Aktuálně se děje

před 6 minutami

před 1 hodinou

včera

Suchoj Su-34 (vývozní značení: Su-32, v kódu NATO

Ukrajina sestřeluje jedno ruské letadlo za druhým. Nikdo nechápe jak

Ukrajinské letectvo během posledních deseti dnů sestřelilo deset ruských vojenských letadel, devět stíhacích bombardérů Suchoj Su-34 a Su-35 a letoun včasné výstrahy a velení A-50. Magazín Forbes se zamyslel nad tím, jak se Ukrajincům podařilo zlikvidovat takové množství letadel, není ale zatím zcela jasné, jak k tomu dochází.

včera

včera

Bitcoin

Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.

včera

včera

včera

innogy

Innogy od března změní ceny energií. Další dodavatelé zlevňují

Od 1. března sníží společnost innogy cenu energií. U fixovaných produktů na 24 nebo 22 měsíců budou ceny elektřiny zlevněny o více než 600 korun za megawatthodinu a ceny plynu o 200 korun za megawatthodinu, informovala Česká televize. Další dodavatelé energií letos také postupně snižují ceny, reagují tak na pokles velkoobchodních cen energií.

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Navalného pohřbí v pátek v Moskvě. Proběhne i poslední rozloučení

Poslední rozloučení se zesnulým opozičním politikem Alexejem Navalným proběhne v pátek odpoledne v Moskvě, uvedla jeho mluvčí Kira Jarmyšová ve středu. Hlasitý kritik ruského prezidenta Vladimira Putina bude následně pohřben na Borisovském hřbitově na jihu metropole. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy