Exmilenci Bartošové demonstrovali na Václaváku, lidé z nich měli srandu

Praha - Pořádný propadák, který zároveň zneužili recesisté a firma vyrábějící elektronickou cigaretu. Přesně to byla demonstrace proti týrání žen Domenica Martucciho, bývalého milence Ivety Bartošové. Důvodem, proč demonstraci uspořádal, byla právě Džambulka.

Na Václavském náměstí se sešlo asi 50 lidí a skoro dvě desítky novinářů. Ne všichni účastníci přišli demonstrovat proti týrání žen. Skupina recesistů s názvem "Stay zmrd" přišla jak jinak provokovat. Bartošová je totiž velmi vděčné téma k zesměšňování.

Fotogalerie:
OBRAZEM: Demonstrace exmilenců Bartošové byl debakl. Lidé si z nich dělali srandu
 

Na demonstraci také dorazil další exmilenec Bartošové Zdeněk Macura. Ten rozdával své letáčky a jeho účast velmi uvítal Martuci. Ten byl po celou dobu v obklopení bodyguardů.

Akci ke své propagaci zneužila firma vyrábějící elektronické cigarety. Svou scénkou ale pobavila přihlížející. Hesla "Pusťte ženy na vzduch" či "Nenuťte ženy smrdět doma" ale jsou v souvislosti s tématem demonstrace na hraně.

Chybět na takové akci nemohl ani známý aktivista a taxikář Zdeněk Ponert. Ten na Mrtuciho zaútočil s tím, že žádný Ital nemá co poučovat Čechy o chování k ženám. Podle něj je navíc mnohem důležitějším tématem změna politického systému, než nějaká Bartošová.

Když už ho chtěla policie vyvést jako narušitele nahlášené akce, přišel zásah shůry. Velká bouřka provázená silný větrem vyhnala všechny z náměstí. Jak jinak toto nazvat, než propadákem.

Související

Více souvisejících

Demonstrace D. Martucciho 4.8.2013 Iveta Bartošová Domenico Martucci

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

včera

V Evropě se nikdo nechystá poslat vojáky na Ukrajinu, reagoval Fiala na interpelaci

Evropské země se nechystají poslat vojáky na Ukrajinu, uvedl premiér Petr Fiala (ODS) v rámci čtvrtečních interpelací v Poslanecké sněmovně. Odpovídal na dotaz, který vyplýval z předchozích slov francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy