Tohle je nejkrásnější Ruska současnosti, Alena Shishkova

Moskva - O tom, že po Rusku běhá tisíce krásných žen, nikdo nepochybuje. A tou nejznámější je dnes Alena Šiškovová (19). Jejímu vzhledu se snaží přiblížit miliony žen po celém světě. Co na ni říkáte?

Alena Šiškovová (v anglické transkripci Alena Shishkova) svým magickým vzhledem uhranula tisíce mužů po celé planetě. A nejen mužů, což dokazují stránky, kde se dívky snaží upravovat po jejím vzoru vlasy nebo vytvářet líčení.

Alena není přírodní blondýna, ale má světle hvědé vlasy, které si odbarvuje. Její tváři dominují jasně modré oči, která zvýrazňuje tmavým líčením. A má dokonalou postavu, aby také ne, když měří 175 centimetrů, váží 54 kilo a má míry 85-61-85.

Žádnou svou oficiální fanouškovskou stránku v angličtině nemá. Asi proto, že moc dobře anglicky neumí. To ale nebrání tomu, aby vznikaly mraky neoficiálních profilů, kde ji opěvují muži z celého světa. Stovky fotek téhle ruské modelky se šíří po internetu raketovou rychlostí.

A co je na ní nejkrásnější? Prý rty, které má lehce přifouknuté botoxem. Je to taková Megan Fox v trochu mladším a blonďatějším vydání.

Alena Shishkova (nejkrásnější Ruska)

Aktuálně se děje

před 38 minutami

před 1 hodinou

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

Varování lékařů se naplnila. Jižní Amerikou se masivně šíří horečka dengue, na vině jsou i změny počasí

V Brazílii aktuálně dochází k neobvykle rychlému šíření hemoragické horečky dengue. Za první dva měsíce tohoto roku bylo potvrzeno více než milion případů tohoto virového infekčního onemocnění, informovala v pátek agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy