Praha - Ve středu ráno se populární moderátorka televize Nova Lucie Borhyová (35) stala podruhé maminkou. Jak se miminko jmenuje?
Lucka Borhyová má již syna Lucase (5). Nyní se dočkala vytoužené holčičky. Rodiče jí vybrali jméno Linda. Ona i její maminka jsou v pořádku.
Pro jejího partnera, sportovního moderátora Michala Hrdličku (25), to je první potomek. Hrdý otec asistoval u porodu, který v nemocnici Na Bulovce probíhal od nočních hodin. Přestože nešlo o krátký porod, vše probíhalo hladce.
Těsně před porodem měla Lucka obavy, protože její syn Lucas dostal střevní chřipku. Tu nesměla dostat, protože pro těhotnou maminku by bylo takové onemocnění velmi problematické. Nakonec se díky zásahu Michala Hrdličky, který Lucase hned vezl k doktorovi, nic nestalo.
Lucie Borhyová se v Televizních novinách s Reyem Korantengem objevuje už od roku 1999.
Poslední Televizní noviny před porodem Lucie moderovala přesně před týdnem. A od svého dlouholetého parťáka Reye dostala obrovskou květinu. Při loučení se nevyhnula slzám.
Lucii Borhyovou v Televizních novinách nahradila Kristina Kloubková. Ale je to pouze dočasný záskok, Lucka by se chtěla totiž na obrazovky vrátit co nejdříve. "Až se, Lucko, budeš chtít vrátit, tak se vrať! Tvoje místo tam vedle Reye stále bude," vzkázala ji v neděli Kristina, po své premiéře v Televizních novinách.
Související
Rey se loučil s kolegyní Kristinou
Borhyová i Fialová v Televizních novinách končí
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Magyar zahájil boj o odvolání maďarského prezidenta Sulyoka
před 2 hodinami
Česká vláda se hlasitě vymezuje vůči Tchaj-wanu, na pozadí ale obchod čile pokračuje, píše prestižní asijský server
před 4 hodinami
Válku s USA ustál, režim nepadnul. Přesto Írán prochází zásadní vnitřní proměnou
před 5 hodinami
„Vražda Trumpa je naší povinností.“ Na pohřbu Chameneího zazněly výzvy k likvidaci prezidenta USA
před 6 hodinami
Tichý zabiják: Vědci popsali, jak ultrazpracované potraviny ničí tělo a radí, jak se jim vyhnout
před 7 hodinami
Na USA už se spoléhat nedá. Jak se Evropa připravuje na ruskou invazi?
před 8 hodinami
Írán pohřbívá zesnulého Alího Chameneího. Modžtaba na obřadech chybí
před 10 hodinami
Po střelbě v New Yorku osm zraněných. Mezi nimi čtyři malé děti
před 11 hodinami
Trump kvůli válce na Ukrajině telefonoval s Putinem i Zelenským
před 12 hodinami
Extrémní počasí rozjelo v Evropě válku o klimatizace
před 13 hodinami
Příští rok téměř 25 tisíc, o rok později až 27 tisíc. Jak v Česku poroste minimální mzda?
před 15 hodinami
Nastává zlatý věk Ameriky, prohlásil Trump při 250. výročí od vyhlášení nezávislosti
před 16 hodinami
Počasí: Příští týden bude ve znamení deště, o víkendu dorazí tropy
včera
Ukrajinská armáda provedla rozsáhlý útok na ropný terminál v Petrohradu
včera
Evropa musí převzít větší odpovědnost za svou obranu, řekl Pavel tureckému tisku
včera
EU uvalila sankce na vědce podezřelé z otravy Navalného
včera
Opět ho vypískají? Klempíř dorazil na festival do Varů, i když tvrdil, že nepřijede
včera
Jak skončí válka na Ukrajině? Z pěti možných scénářů zbyly poslední dvě varianty
včera
Fotbalové MS v ohrožení. Kvůli počasí se mohou rušit zápasy, teploty porostou na 46 stupňů
včera
USA praží žhavé počasí. Kvůli vedru se ruší oslavy Dne nezávislosti
Úmorné horko, které zasáhlo rozsáhlé oblasti na východním pobřeží a ve střední části Spojených států, si vyžádalo rozsáhlé změny a rušení oslav Dne nezávislosti. Podle Národního úřadu pro oceán a atmosféru sužovaly rekordní teploty přes 165 milionů obyvatel. Vlna veder narušila prodloužený sváteční víkend plný tradičních venkovních aktivit, jako jsou průvody či grilování, a zkomplikovala program v době, kdy země slaví 250. výročí své nezávislosti a hostí zápasy fotbalového mistrovství světa.
Zdroj: Libor Novák