Ostrava - Pokud právě plánujete svatbu a chybí vám přehled o nejnovějších svatebních trendech nebo inspirace, nenechte si ujít letošní ročník svatebního veletrhu Svatba. Ten se koná již ve dnech 7. - 9. března na Výstavišti Černá louka v Ostravě.
Celkem šestý ročník svatební výstavy Svatba představí tradičně pestrou nabídku svatebních služeb. Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si nejnovější dámskou, pánskou i dětskou svatební módu, společenské šaty, svatební doplňky, obuv a trendové kolekce snubních prstenů. K dispozici budou také zkušené profesionálky jako například kadeřnice, vizážistky, cukrářky nebo floristky.Nebude chybět ani nabídka šperků a bižuterie, spodního prádla, péče o tělo či ochutnávky svatebních koláčků, zákusků a dortů. Prezentovat se zde budou také firmy nabízející tisk svatebních oznámení, fotografické služby a hudební produkci. Představena budou i zajímavá místa pro svatební obřady a hostiny. Inspirovat návštěvníky může i samotná výstavní hala, kterou ozdobí svatební tabule v různém slavnostním designu, svatební vozy s dekoracemi a květinové aranžmá.Vedle atraktivních módních přehlídek svatebních trendů čeká návštěvníky i novinka v podobě přípravy svatebního menu přímo na podiu. Na programu jsou také ukázky vázaní svatebních kytic, vizážistické a účesové show, zdobení svatebních dortů nebo barmanské show. Ženy potěší možnost nechat se učesat nebo nalíčit. Pánové se pro změnu mohou zabavit přehlídkou luxusního spodního prádla. Poprvé bude na výstavě k dispozici i věštírna, kde známá kartářka Naděžda Iždinská odhalí cesty osudu. Tradičně jsou také připraveny soutěže o hodnotné ceny jako například zlatý šperk, víkendový pobyt dle vlastního výběru, svatební dort, svatební kytici, poukaz na zapůjčení svatebních šatů a mnoho dalšího.Na Výstavišti Černá louka bude ve dnech 7. - 9. března 2014 současně se svatebním veletrhem probíhat i výstava cestovního ruchu s názvem Dovolená a Region, Lázeňství a také Ostravský knižní veletrh. Za cenu jednoho vstupného lze tedy navštívit všechny tři výstavy. Více informací můžete nalézt také na www.cerna-louka.cz.
31. července 2026 18:15
První Čech přeplaval La Manche před 55 lety. Po několika letech si to zopakoval
Související
Výstaviště Černá louka potěší zahrádkáře i milovníky esoteriky
Co nabídne letošní ročník svatebního veletrhu na Výstavišti Černá louka?
Aktuálně se děje
před 40 minutami
Detaily výbuchu v Moskvě: Bombu do restaurace přinesla žena, mezi mrtvými je jeden z hostů
před 1 hodinou
Trump znepokojil svět. Kvůli válce s Íránem varuje před návratem Velké hospodářské krize
před 3 hodinami
Právo na opravu je tady. Rozbité spotřebiče už nemusíte vyhazovat, výrobci je musí opravit
před 4 hodinami
Ukrajina sestřelila od začátku války téměř půl milionu ruských raket a dronů
před 5 hodinami
Nůžky se rozevírají. Kongo čelí masivnímu šíření eboly, Uganda hlásí úspěšné zvládnutí nákazy
před 6 hodinami
Bílý dům se opřel do Sáncheze. Pokud chcete proti Španělsku zakročit, podpoříme vás, vzkázal Evropě
před 7 hodinami
Trump: Odvolal jsem úder proti Íránu. Měl být tak silný, že ho svět nezažil od konce druhé světové
před 9 hodinami
Počasí: Extrémní teploty budou pokračovat, vlna veder se příští týden vrátí
včera
V kavárně v Moskvě došlo k výbuchu. Na místě údajně slavili ruští hlavouni
včera
Jak má probíhat odzbrojení Pásma Gazy? Bílý dům chce začít do měsíce, podle expertů jde o práci na rok
včera
Coca-Cola, Mondelēz, Danone, Ferrero a další firmy bojkotují snahy o potlačení obezity, varuje WHO
včera
Počasí: Moravu zasáhly silné bouřky, mohou padat kroupy
včera
Proti FIFA se bouří světové fotbalové organizace. Současný způsob řízení je neudržitelný, vzkazuje UEFA
včera
Rusko mění strategii. Místo energetické infrastruktury si na Ukrajině vybírá nový typ cílů
včera
Záchranáři převezli na Bulovku ženu s podezřením na vysoce nakažlivou nemoc
včera
Jak překonali migranti opevněnou hranici? Proč zamířili zrovna do Ceuty? Otázky, na které se ptá celý svět
včera
Španělsko odsoudilo reakci EU na příliv migrantů. Sánchez si stěžuje von der Leyenové na sobeckost a ignoraci
včera
Proč jsou útoky na Kyjev navzdory krytům tak ničivé? Na vině je hned několik faktorů
včera
Není to jen válka. Klimatická krize je pro globální ekonomiku stále větší hrozbou
včera
Nedostali jídlo ani bydlení. Většina migrantů se ze španělské enklávy vrátila zpět do Maroka
Španělské úřady čelí nevídané migrační krizi na severoafrickém pobřeží, kde do španělské enklávy Ceuta během pouhých dvou dnů pronikly desítky tisíc lidí. Od čtvrtka překročilo hranici odhadem padesát až šedesát tisíc migrantů, což vyvolalo chaos v celém regionu. Situace si vyžádala nejméně padesát sedm obětí na životech, přičemž většina z nich utonula při nebezpečném pokusu překonat hraniční zátaras po moři i po souši. Do pátečního večera se však většina příchozích začala sama vracet na marocké území, jelikož v malé enklávě nenašli stravu ani přístřeší.
Zdroj: Libor Novák