Praha - Nejlepší výběr potřeb pro miminka a hraček nabídnou veletrhy FOR BABIES a FOR TOYS.
Pokud očekáváte přírůstek do rodiny a přemýšlíte, kam vyrazit na nákup výbavičky, rozhodně byste neměli vynechat veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Ten se bude konat již tradičně společně s veletrhem hraček a her FOR TOYS a veletrhem videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Konkrétně v termínu 8. až 11. října 2015.
Do zahájení veletrhů sice zbývají necelé dva měsíce, i tak jsou přípravy v plném proudu. Například na veletrh FOR BABIES se již během letních prázdnin přihlásilo více než padesát vystavovatelů. "Místo na veletrhu si už s předstihem rezervovaly firmy jako Depemo, Dita Tábor, Spontex, Nepromokneme nebo Bamboolik a mnohé další. Ovšem ani společnosti z oboru hraček nezůstávají pozadu. V hale 1 mají svá místa jistá firmy Mindok, Intrea, Lukland, Kovap, Pigmalion nebo Lowlands," vyjmenovává jen zlomek dosud přihlášených vystavovatelů manažerka veletrhů Hana Kovářová.
Veletrh FOR BABIES vždy v podzimním období přináší inspiraci jak nastávajícím maminkám, tak i rodičům batolat a malých dětí. Na veletrhu si totiž každý najde to své. Maminky v očekávání si zde vyberou z bohaté nabídky výbavičky pro miminko - od kočárků, autosedaček, povlečení do postýlky, až po doplňky včetně technických pomocníků, jakými jsou monitory dechu nebo chůvičky. Rodiče větších dětí se mohou těšit na nejnovější kolekce oblečení pro období podzim a zimu.
Veletrh FOR TOYS je zase ideální příležitostí k seznámení se s aktuálními trendy v oblasti her a hraček, z nichž většina bude jistě zmíněna ratolestmi v dopisu Ježíškovi. Velká část vystavovatelů navíc poskytuje na nákup svých produktů během veletrhů výrazné veletržní slevy. Partnerem veletrhu FOR TOYS se pro letošní rok stala Dětská tisková agentura, která je pořadatelem ankety Zlatý Ámos vyhlašující každoročně nejoblíbenějšího učitele České republiky. Vítěz letošního roku bude vyhlášen právě na tomto veletrhu.
Trojlístek výstav uzavře veletrh FOR GAMES, jehož organizátoři opět připravují pro návštěvníky novinky z herního trhu, které přinesla největší herní akce E3 pořádaná v USA. "Své významné místo budou na veletrhu mít také youtubeři," doplňuje Hana Kovářová.
Související
Vážení spoluobčané... Ukončeme vliv oligarchů a proruských tendencí v politice, apeluje Milion chvilek pro demokracii
Češtinu bude učit architekt? Novela ohrožuje kvalitu vzdělávání, obává se Pedagogická komora
protext , rodina, děti, těhotenství , veletrhy
Aktuálně se děje
včera
Klempíře očekávají na festivalu ve Varech. Ministr potvrdil účast
včera
Prvním osmifinalistou fotbalového MS je Kanada. Jihoafričany pokořila gólem v nastavení
včera
Ministerstvo naznačilo, kolik budou stát dálniční známky pro příští rok
včera
Chmurný návrat fotbalistů do Prahy. Krejčí přednesl svůj pohled na český fotbal
včera
ANO by vyhrálo, ale přišlo by o Motoristy, ukázal květnový průzkum
včera
Extrémně silné bouřky na východě Česka. Nebezpečně tam stoupají i hladiny řek
včera
Trenér Miroslav Koubek nakonec skončil u české fotbalové reprezentace
včera
Červencové počasí může být teplejší, než je obvyklé, tvrdí meteorologové
včera
Politico: EU se potýká s hlubokou průmyslovou krizí. Neví, jak ji řešit
včera
Záhada v Číně: Čtyři dny po nárazu letadla do nejvyšší budovy v Pekingu mlčí média i úřady
včera
Poslanecká sněmovna schválila omezení pravomocí prezidenta u stálých misí
včera
Vláda dál háže Pavlovi klacky pod nohy. Nedala mu mandát a sama rozhodla, kdo s ním poletí do Ankary
včera
V Praze roste počet lidí nakažených svrabem. Problémem není MHD
včera
Teherán chystá rozsáhlé obřady za Chameneího, konat se budou i mimo Írán. Proč až po čtvrt roce, ptají se kritici
včera
Středeční počasí: Českem otřesou další bouřky, mohou být i velmi silné
včera
Venezuela má největší zásoby ropy, lidé ale vyhrabávají oběti zemětřesení ručně. Chybí benzín do rypadel
včera
Putin nařídil armádě vypracovat plány na obsazení Kyjeva
včera
Babiš dostal od Agrofertu více než 4 miliardy
včera
Na extrémy počasí v Česku začíná upozorňovat nový výstražný systém
včera
Pražské metro ovlivní velká prázdninová výluka. Sedm dní budou jezdit autobusy
V Praze se chystá velká prázdninová výluka metra, která bude trvat celý týden. Začne během nadcházejícího víkendu, potrvá sedm dní a dotkne se úseku linky C v centru hlavního města. Podle dopravce proběhne oprava trati.
Zdroj: Jan Hrabě