Policie šetří napadení pracovnice školy v Třebíči jako pokus o vraždu

Kriminalisté z Vysočiny si převzali případ napadení pracovnice střední školy v Třebíči šestnáctiletým žákem. Podezřívají ho z toho, že se pokusil o vraždu. 

Policie během středečního dopoledne informovala, že řeší mimořádnou událost, která se stala v úterý před 10. hodinou na střední škole v Třebíči.

"Žák se snažil nožem napadnout pracovnici školy. Ženu lehce poranil. Žáka jsme zajistili a záchranáři ho převezli do zdravotnického zařízení," popsali incident strážci zákona s tím, že nikomu nehrozí další nebezpečí. 

Případ si převzali krajští kriminalisté a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy ve stádiu pokusu. "Šestnáctiletý student zůstal hospitalizován ve zdravotnickém zařízení a zatím nebylo možné provést jeho výslech," uvedla policie.

Související

Více souvisejících

krimi Policie ČR Vražda Kraj Vysočina

Aktuálně se děje

před 46 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Zemřela Hana Brejchová, mladší z dvojice herecky nadaných sester

Den po oznámení ohledně Josefa Laufera přichází další smutná zpráva. Ve věku 77 let zemřela Hana Brejchová, mladší ze sesterského dua a hvězda filmu Lásky jedné plavovlásky režiséra Miloše Formana. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy