Tři zraněné ošetřili zdravotníci kvůli odpolední potyčce mezi cizinci v Plzni. Nejvážněji byla zraněna 45letá žena, která skončila se středně těžkým zraněním ve fakultní nemocnici. Další dva muži mají lehčí zranění, informovala mluvčí plzeňské záchranné služby Mária Svobodová.
Záchranářům bylo oznámeno napadení ženy okolo 16:00. "Žena ve věku okolo 45let byla z místa transportována se středně těžkým zraněním při vědomí na urgentní příjem fakultní nemocnice. Záchranáři na místě ošetřili ještě dva muže okolo 30 let, také po napadení, s lehčím zraněním byli transportováni do fakultní nemocnice na Lochotíně," uvedla Svobodová.
Na případ upozornil server Novinky.cz, podle nějž se incident odehrál na ubytovně.
Podle krajské policejní mluvčí Michaely Raindlové se potyčka mezi cizinci stala v pokoji obytného domu v Bezručově ulici. Šlo o konflikt čtyř lidí - tří mužů a jedné ženy. "Tři osoby si převzala do péče záchranná služba. Případem se nyní zabývají plzeňští kriminalisté," dodala policejní mluvčí.
Související
Po potyčce cizinců v Chebu panuje podezření z pokusu o vraždu
Napadení před hernou v Chebu vyšetřuje policie. Jeden z mužů utrpěl vážná zranění
krimi , napadení , Cizinci , Plzeň , Policie ČR
Aktuálně se děje
před 6 minutami
Ceny Anděl mají za sebou další kolo hlasování. Známe nominované
před 49 minutami
FN Olomouc zareagovala na vyšetřování. Prozradila, co odhalilo její vlastní šetření
před 1 hodinou
Pro Čechy to nebude jednoduchý turnaj. Hokejisté na úvod prohráli s Kanadou 0:5
před 1 hodinou
V Ondřejově našli po požáru lidské tělo. Svědci měli slyšet výbuchy
před 2 hodinami
Sáblíková se po nemoci rozloučila na olympiádě s oblíbenými pěti kilometry
před 2 hodinami
Počasí se o víkendu navrátí k zimě. Meteorologové už plánují výstrahu
před 3 hodinami
Zabystřanova jízda stačila na 17. místo. Nejlepší sdruženář v TOP 20, muži v curlingu byli blízko senzaci
před 3 hodinami
V pražské ZOO se potvrdila ptačí chřipka. Platí mimořádná opatření
před 4 hodinami
Zemřel herec Van Der Beek, proslavil ho seriál Dawsonův svět
před 5 hodinami
Šéf olympiády flirtoval s Epsteinovou spolupracovnicí. Celebrity mu vypovídají smlouvy, ve funkci přesto zůstane
před 5 hodinami
Odvaha má vyšší hodnotu než olympijská medaile, ocenil Zelenskyj vyřazeného skeletonistu
před 5 hodinami
Začal hokejový turnaj mužů. Slováci se postarali o senzaci, Švédové se trápili
před 6 hodinami
Češi nejvíce věří Pavlovi. Nejméně Turkovi, Macinkovi a Okamurovi
před 7 hodinami
Političky Richterová a Decroix dostaly výhrůžné dopisy. Věc bude řešit policie
před 8 hodinami
Češi vystoupit z EU nechtějí, ukazuje průzkum
před 8 hodinami
Si Ťin-pching prolomil mlčení. Poprvé se vyjádřil k čistkám ve velení armády
před 9 hodinami
Ruské úřady nařídily úplné zablokování WhatsAppu. Chtějí dostat uživatele na státem sledované aplikace
před 10 hodinami
Z olympiády byl vyloučen ukrajinský skeletonista. Měl na helmě sportovce zabité během války
před 11 hodinami
Po rozsáhlém útoku v Oděse jsou bez proudu statisíce lidí
před 11 hodinami
Hygienici stahují z trhu kojenecké výživy. Mohou být kontaminované
Hlavní hygienička České republiky Barbory Macková varovala před konzumací vybraných šarží několika značek kojenecké výživy, které byly staženy z trhu kvůli riziku kontaminace toxinem cereulid. Podle dostupných informací byly do Česka od poloviny prosince dovážena balení těchto produktů z Francie, Německa, Nizozemska, Švýcarska a Irska. Problém se týká výrobků značek Nutrilon, Babybio, Bebelo, Beba, Aptamil či Alfamino.
Zdroj: Libor Novák