Pražská policie zadržela prodejce drog, prodal jich kilogramy

Obchodníka s kokainem, který zásoboval odběratele po celé Praze, zadrželi počátkem prosince pražští kriminalisté. Za několik let prodal stovky gramů až kilogramy drogy. Na webu pražské policie to uvedla její mluvčí Violeta Siřišťová.

Osmatřicetiletý podezřelý se podle mluvčí k činu doznal, soud ho poslal do vazby. Za prodej drog mu hrozí až deset let vězení.

"Ovšem nelze v důsledku rozsahu prodeje vyloučit i zpřísnění právní kvalifikace. V takovém případě by muži hrozil až dvanáctiletý pobyt za mřížemi," doplnila mluvčí.

Odběratelé od obviněného drogu kupovali dlouhodobě. Zásahová jednotka ho společně s kriminalisty a dalšími policisty z týmu Krystal zadržela 4. prosince po prodeji drog jednomu ze zákazníků na ulici v Praze 5. Měl při tom u sebe kokain, další desítky gramů této drogy policie našla při domovních prohlídkách a spolu s drogou také desítky tisíc eur a další hotovost v korunách.

Související

Více souvisejících

krimi Drogy Policie ČR

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Daňové přiznání 2024: Přehled lhůt a dalších důležitých informací

V lednu doběhla lhůta na podání přiznání k dani z nemovitých věcí, ovšem na přiznání k dani z příjmů fyzických osob mají lidé ještě čas. Jaké jsou lhůty a jakými způsoby je možné tiskopis dodat úřadům? 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy