Anička Slováčková: Zákeřná nemoc si vybírá svou daň

Anička Slováčková už několik týdnů bojuje se zákeřnou rakovinou, kterou jí lékaři diagnostikovali poté, co si nahmatala bulku. Před pár lety podobnou nemoc prodělala, tehdy ale šlo o nezhoubný nádor. Nyní je verdikt horší.

"Teď jsem si přejela po druhém prsu. Bylo to hrozně velké. První bulka byla proti této malinkatá. Po dvou měsících jsme objednali biopsii a pak už tu historku známe," svěřila se pro extra Slováčková.

V současnosti chodí herečka a zpěvačka na chemoterapie, přiznala ale, že se po nich cítí špatně. "Jsem unavená. Zadýchávám se o dost rychleji než kdy dřív. Je to všechno náročnější," dodala.

"Myslím, že moje první reakce byla, že jsem se začala smát. Přišlo mi to hrozně absurdní, že je mi 24 let a budu řešit tady ty v uvozovkách blbosti," řekla už dříve České televizi.

Netají se také tím, že kvůli léčbě přišla o vlasy. Podle svých slov se jednoho dne ráno vzbudila a vytáhla si trsy vlasů. "To je tak strašně nepříjemný pocit. Vy to čekáte, ale stejně se úplně leknete. Je vlastně povrchní to řešit. Jsou to vlasy, dorostou, ale je to prostě něco, čeho se musíte vzdát, aniž byste chtěli. Je to takové nesvobodné rozhodnutí," dodala.

Související

Vlastina Kounická Svátková

Jarní fantazie Vlastiny Kounické Svátkové

Restaurace Žofín Garden byla svědkem velkolepé události. Spolu s prvním jarním dnem totiž přivítala novou dámskou vůni Dans Ma Bulle, která ztělesňuje novou energii. Hosté měli možnosti proniknout do tajů této unikátní vonné fantazie, která oslovuje dnešní zvědavé a odvážné dívky.
Beata Rajská upravuje střih Dashiných šatů

Kostýmy muzikálu IAGO budou díly známé návrhářky

Muzikál Janka Ledeckého s názvem IAGO bude mít premiéru 21. září v Divadle Hybernia. Jistým unikátem této produkce však budou kostýmy. Jejich výroby se totiž ujala úspěšná česká návrhářka Beata Rajská. Minimálně těch dámských.

Více souvisejících

Anna Slováčková

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Vladimír Růžička s hokejovým týmem ČR 2010, autor: Jarba

Vladimír Růžička se domluvil na prvním zahraničním angažmá. Bude trénovat na Slovensku

Bývalého reprezentačního trenéra Vladimír Růžička čeká nová výzva v podobě prvního zahraničního angažmá. Mluvilo se totiž o jeho odchodu do Slovanu Bratislava a tyto spekulace zesílily poté, co jej druholigový klub Ústí nad Labem nahradil Jiřím Mertou, jak oznámilo ve čtvrtek vedení Severočechů. Růžička tak měl díky tomu umetenou cestu do Bratislavy, což se nakonec potvrdilo.

včera

včera

včera

Ilustrační fotografie.

ČEPS koupila NET4GAS, který provozuje plynovody na českém území

Státní společnost ČEPS v pátek podepsala kupní smlouvu na nákup společnosti NET4GAS Holdings, která je výlučným držitelem licence pro přepravu plynu přes české území. Nákup ve středu schválila vláda, dokončení transakce podléhá souhlasu regulačních orgánů.

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie

Karviná sáhla po osvědčeném jméně. Po dvou a půl letech se do klubu vrací kouč Jarábek

Poté, co se v Karviné nedávno rozloučili s dosavadním trenérem Tomášem Hejduškem, se dočasným trenérem na jeden zápas 9. kola stal Lubomír Luhový. Ani on ale zatím náladu v karvinské kabině nikterak nezlepšil, když se Slováckem o posledním víkendu prohrál slezský celek 0:2. Nyní by měl zlepšit tuto náladu zkušený šedesátiletý slovenský stratég Juraj Jarábek.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rusové provedli raketový útok na Mykolajiv, tempo útočných akcí na frontě se snižuje

Ruští útočníci podnikli dnes ráno raketový útok na Mykolajiv a zasáhli infrastrukturu na okraji města. Odborníci z Institutu pro studium války (ISW) si ale všimli, že Rusové v poslední době snížili tempo útočných akcí na linii Kupjansk-Svatove-Kreminna.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy