Kouzelník Imad uchvátil svými čáry a hypnózou svět. Patří mezi nejlepší + VIDEO

Představíme vám kouzelníka, mága, hypnotizéra a nebo prostě osoba z jiného světa, jenž předvádí kouzla, čáry a iluze, které tu snad ještě nikdo nebyl schopen předvést tak důvěryhodným způsobem, jako právě tento Maročan.

Imad se narodil roku 1976 v Maroku jako syn španělské matky a marockého otce. V devíti letech objevil svou vášeň pro tanec. V 15 letech vyhrál mistrovství republiky v hip-hopu a street dance. Po absolvování střední školy odešel Imad ve 20 letech studovat do Německa.

V Německu Imada uchvátila láska k magií. Začal chodit na lekce a v průběhu let vytvářel své úsilí věnoval této práci natolik, že se stal skutečným profesionálem. Imad miluje reakce lidí, když vidí jeho dovednosti. Jeho posláním je bavit a inspirovat lidi.

Imad spojil tajemství magie a zázraku hypnózy a naprosto uchvátil své publikum prostřednictvím sociálních médií. Zábavnost a půvab jeho uměleckého kouzelnického řemesla zaujaly mnoho celebrit, včetně Ludacrise, Charlieho Sheena a nebo 50 Centa, čímž přilákaly přes 500 milionů zhlédnutí na sociálních sítích. Jeho významná role v deníku Daily Mail ho vyzdvihla na takovou úroveň, že získal možnost cestovat do Los Angeles a prostřednictvím svých inovativních schopností měnit životy lidí.

Představte si osvobození od svých obav a objevení čisté mysli. Představte si sami sebe, jak se zbavujete přebytečných kil, cítíte se naprosto sebevědomě, překonáváte pochybnosti a transformujete bolestivé vzpomínky v šťastné momenty, uvedl Swagger Magazine. A právě to dokáže Imad. Během pouhých 30 minut je schopen hypnózou ponořit jednotlivce do stavu zvýšeného uvědomění, soustředění a otevřenosti k sugescím. "Hypnóza není magický trik! V hypnóze je vědomá i podvědomá mysl jedince naladěna na přijímání sugescí," vysvětluje Imad. "Pro mě představuje hypno-magie kombinaci magie, hypnózy a energie." Jeho schopnosti přesahují rámec těchto příkladů, protože každé sezení a každá zkušenost jsou plně přizpůsobeny potřebám jednotlivého klienta.

S rostoucí popularitou se v roce 2021 rozhodl pro velké turné po USA, na kterém představil své hypnotické a magické umění. Imad je bezesporu skutečným mistrem, který otevírá mysl, ale uchovává svá tajemství pro sebe a tím pádem se stává raritou ve svém vlastním oboru. Své publikum neustále ohromuje novými inovativními kouzly. Při sledování jeho kouzel a schopností si sami budete klást otázky, zda to, co prožíváte je skutečnost nebo jen iluze.

Imad (kouzelník)

Aktuálně se děje

před 11 minutami

před 24 minutami

před 31 minutami

před 37 minutami

před 47 minutami

před 1 hodinou

Robert Kennedy

55 let od atentátu na Roberta Kennedyho. Politické násilí bylo v USA bohužel docela běžné, uvádí amerikanista Pondělíček

Robert Kennedy, vlivný politik a uchazeč o prezidentskou nominaci za Demokratickou stranu, bratr v roce 1963 zavražděného prezidenta Spojených států Johna Kennedyho, se před 55 lety, 5. června 1968, stal rovněž obětí atentátu. O den později zemřel. Pro své názory, především na nepřípustnost rasové segregace, byl mnohými nenáviděn, avšak motiv vraždy s vnitřní politikou patrně nesouvisel, vysvětluje v rozhovoru pro EuroZprávy.cz Jiří Pondělíček. 

před 1 hodinou

stíhačka General Dynamics F-16 Fighting Falcon

Ukrajina mění plány? F-16 při protiofenzívě nepoužije

Ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov řekl, že Ukrajina nepoužije stíhačky F-16 během nadcházející protiofenzívy. Před pár dny ale ministerstvo ještě uvádělo, že k osvobození Ukrajiny od ruských okupantů je zapotřebí 48 těchto stíhacích letounů.

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Aktualizováno před 2 hodinami

Aktualizováno před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Ruská armáda, ilustrační fotografie.

Írán podle Sky News prodal Rusku munici pro válku na Ukrajině

Írán zřejmě opravdu prodává a dodává Rusku munici pro jeho invazi na Ukrajinu, která vypukla na konci loňského února. Ruská armáda podle nejnovějších informací odebírá od Teheránu dělostřelecké a tankové náboje. Ukrajinská města navíc už delší dobu terorizují drony íránské výroby. 

před 3 hodinami

Zelenina vypěstovaná ve skleníku

Češi našli způsob, jak ušetřit? Pěstují si vlastní zeleninu a ovoce

Více než polovina českých domácností si pěstuje vlastní ovoce a zeleninu a pro pětinu z těchto domácností se jedná o důležitý zdroj, který je srovnatelný s nákupem těchto produktů. Vyplývá to z dat, která vědcům Národního institutu SYRI poskytuje Český sociálněvědní archiv ČR. Vědci jej prezentovali v tiskové zprávě.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

V Holešově se srazil vlak s nákladním autem, devět lidí se zranilo

Devět zraněných si vyžádala ranní srážka osobního vlaku s nákladním autem na železničním přejezdu v Holešově. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Železniční provoz na trati bude kvůli nehodě přerušen zřejmě až do brzkých odpoledních hodin. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy