Slavná herečka Sharon Stone se přidala na seznamku, účet jí zablokovali

Americká herečka Sharon Stone dnes na twitteru uvedla, že jí byl zablokován účet v seznamovací aplikaci Bumble. Řada uživatelů totiž její profil považovala za falešný, protože nechtěli uvěřit, že by hvězda filmu Základní instinkt skutečně usilovala o seznámení na internetu. Server BBC však připomněl, že Sharon Stone už v minulosti naznačila, že je otevřena novým známostem.

"Šla jsem na seznamovací stránku Bumble a oni mi zavřeli účet. Někteří uživatelé nahlásili, že to určitě nemohu být já. Hej Bumble, to, že jsem to já, mě snad vylučuje?" napsala na twitteru 62letá herečka, známá také z filmů Total Recall či Casino. Jedna z představitelek společnosti na její zprávu rychle zareagovala a o něco později již napsala, že Stoneové účet byl odblokován.

I went on the @bumble dating sight and they closed my account. ??Some users reported that it couldn’t possibly be me! Hey @bumble, is being me exclusionary ? ??‍♀️Don’t shut me out of the hive ?

— Sharon Stone (@sharonstone) December 30, 2019

Zpráva o přítomnosti proslulé herečky na seznamovací aplikaci vzbudila vzrušené reakce uživatelů a uživatelek twitteru. Zatímco řada mužů herečce zasílala návrhy na seznámení, některé ženy vyjádřily obavy z možné konkurence. "Jako kdyby randění nebylo už tak dost těžké, tak teď musíme soupeřit se Sharon Stone," napsala jedna z uživatelek. "Jestli je Sharon Stone na Bumbleu, zbytek z nás nemá žádnou naději," napsala další.

Bumble je aplikace, v níž si lidé založí účet s fotografiemi a osobními údaji a mohou následně navazovat kontakty s ostatními uživateli, ať už hledají pracovní spojení, přátelství či intimní vztah. Od jiných podobných aplikací se liší tím, že v případě seznámení lidí odlišného pohlaví smí první zprávu odeslat jedině žena muži, u kontaktů lidí stejného pohlaví lze zahájit konverzaci oboustranně.

Sharon Stone proslula například slavnou scénou ve filmu Základní instinkt, v níž si při policejním výslechu dává v krátkých šatech nohu přes nohu. Byla dvakrát vdaná, poprvé za producenta Michaela Greenburga a znovu za novináře Phila Bronsteina, s nímž se rozvedla v roce 2004.

V roce 2014 uvedla, že hledá známost, což znovu potvrdila i loni v americké talkshow. Prohlásila tehdy, že upřednostňuje vysoké muže.

Související

Více souvisejících

Sharon Stone internet USA (Spojené státy americké) zajímavosti

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Petr Fiala

Fiala: Česko by mělo za 77 tanků Leopard zaplatit 52 miliard

Česko by mělo za 77 tanků Leopard 2A8 zaplatit 52 miliard korun, řekl dnes na tiskové konferenci premiér Petr Fiala (ODS). Vláda udělala další krok k jejich nákupu a rozhodla o přistoupení k dohodě o společném pořízení tanků s několika evropskými zeměmi, vedenými Německem.

včera

Indie, ilustrační foto

Rusko lže a podvádí Asiaty. Státy chtějí své občany zpět

Indie ve středu oznámila, že požádala Rusko o návrat svých občanů, kteří byli naverbováni do ruské armády. Toto rozhodnutí přišlo po nedávné smrti dvou Indů ve válce na Ukrajině, uvedla televize ABC News. Podobné kroky realizuje také Nepál nebo Srí Lanka.

včera

včera

Hasiči zasahují po srážce vlaku v Pardubicích, Česká republika, 5. června 2024. Prohlédněte si galerii

Strojvedoucí rychlíku si před srážkou uvědomil chybu a zastavil, vyplývá z šetření

Vyšetřování tragické srážky rychlíku a nákladního vlaku, která se na den přesně před týdnem stala v Pardubicích, pokračuje. Podle zjištění Drážní inspekce si strojvedoucí rychlíku uvědomil, že projel návěst, a zastavil. Personál protijedoucího vlaku ale nebyl nijak varován, takže nemohl včas zabrzdit. Podle posledních informací už není nikdo ze zraněných v nemocnici. 

včera

Petr Pavel a Zuzana Čaputová

Čaputová dorazila do Česka na svou poslední zahraniční cestu

Prezident Petr Pavel a jeho manželka Eva dnes odpoledne na Pražském hradě přivítali končící slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou s partnerem Jurajem Rizmanem. Čaputová touto dvoudenní návštěvou krátce před ukončením svého pětiletého mandátu zakončuje své rozlučkové zahraniční cesty.

včera

včera

včera

včera

včera

Ilustrační foto

Nebyla to ptačí chřipka. Lékaři popřeli tvrzení WHO o prvním úmrtí na světě

Muž z Mexika nakažený ptačí chřipkou zemřel v důsledku chronických chorob, ne na infekci tímto virem, uvedlo podle serveru The Economic Times tamní ministerstvo zdravotnictví. Světová zdravotnická organizace (WHO) přitom minulou středu oznámila, že v Mexiku zemřel člověk na ptačí chřipku, konkrétně na variantu H5N2. Mělo jít o první potvrzený případ úmrtí na nákazu touto nemocí u člověka. 

včera

Policisté zajistili místo tragické střelby na Filozofické fakultě UK. (21.12.2023)

Vyšetřování odhalilo motiv střelce z FF UK. Chtěl se pomstít

Muž, který loni v prosinci střílel na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a také dříve v Klánovickém lese a obci Hostouň, jednal samostatně. Podle závěrů vyšetřování, které zveřejnil server Seznam Zprávy s odvoláním na policejní zdroje, se nechtěl pomstít konkrétní osobě, ale celé společnosti.

včera

včera

včera

včera

Policie přijala kvůli hrozbě preventivní bezpečnostní opatření.

Cizinec podezřelý z terorismu měl přiznat, že za útok na autobusy dostal peníze

Jihoameričan, který je v souvislosti se žhářským útokem na autobusy pražské MHD podezřelý z terorismu, řekl po zadržení policistům, že byl k provedení činu najat za peníze. Informoval o tom server Seznam Zprávy. Premiér Petr Fiala (ODS) už v pondělí po zasedání Bezpečnostní rady státu řekl, že muže pravděpodobně financovalo Rusko. 

včera

včera

včera

V 80 letech zemřela nejlepší francouzská zpěvačka Francoise Hardyová

Ve věku 80 let zemřela francouzská zpěvačka Francoise Hardyová, kterou v 60. letech proslavil její křišťálově čistý hlas a melancholické balady. O úmrtí šansonierky, kterou Mick Jagger označil za svoji "ideální ženu" a Bob Dylan pro ni napsal báseň, informoval na sociálních sítích v úterý večer její syn.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy