Bratislava - Je to zatím neoficiální informace, která přišla od našich východních sousedů z Bratislavy, ale podle všeho tomu tak bude. Kouč František Straka totiž v nejbližších hodinách zřejmě skončí jako lodivod bratislavského Slovanu poté, co s tímto klubem uhrál několik neúspěšných výsledků za sebou. Jak v sobotu informoval slovenský deník Plus, František Straka už ani nevedl poslední trénink bratislavských. Kouč se tak zřejmě nedočká pohárového duelu s pražskou Spartou, na který se jako bývalý trenér Sparty těšil.
Jak už bylo výše zmíněno, tak informace o konci trenéra Straky na lavičce bratislavského klubu se z tamních fotbalových kuloárů ještě nikterak nepotvrdila, ovšem, že podle všeho pravděpodobně skončí je jasné i z dosavadních výsledků klubu. Během posledních šesti duelů dxokázal Slovan uhrát pouhou remízu s Dunajskou Stredou. To ale je ze strany klubu, jenž na začátku tohoto ročníku bojoval o účast v Lize mistrů, málo a nyní tak má hrozivé skóre 1:14. Poté, co ve čtvrtek prohráli slovanisté druhý duel Evropské ligy UEFA, když odešli po zápase s Neapolí s porážkou 0:2, řekl kouč Straka toto: „Výsledky nemáme, proto je na místě otázka, zda zůstanu, či ne. Jak to dopadne, však nechci komentovat." Dodejme, že první duel skupinové fáze letošního ročníku Evropské ligy prohrál bratislavský celek 0:5 s Young Boys Bern. Kouč Straka má být na lavičce Slovanu spatřen ještě v nedělním ligovém duelu s Trenčínem.
Jak píše dnešní deník Plus, k výměně kouče Straky má dojít během příštího týdne. V duelu se Spartou tak bude bratislavské fotbalisty podle všeho vést Dušan Tittel, který ale nemá trenérskou licenci a tak mužstvo povede jako generální a sportovní ředitel. Na závěr dodejme, že zápas s pražskou Spartou je na programu 23. října.
Související
Plzeň prošla ligovou fází Evropské ligy jako nůž máslem. Po Portu neprohrála ani s Basilejí
Slavii se poslední zápas v Lize mistrů nevydařil. Ani na Kypru si výhru nepřipsala
Aktuálně se děje
před 2 hodinami
Kdo nahradí Si Ťin-pchinga? V Číně se spekuluje o nástupci i útoku proti Tchaj-wanu k udržení moci
před 3 hodinami
Macinka snížil pomoc Ukrajině na třetinu. Msta na lidstvu, reaguje Lipavský
před 4 hodinami
„50 dolarů, když jej uvidíte do konce.“ Film Melanie Trumpové je propadák, návštěvnost se zřejmě navyšuje uměle
před 5 hodinami
Ekonomika roste, hypotéky ale nezlevní, rozhodla ČNB. Nejistotou je válka na Ukrajině
před 7 hodinami
Myslím, že bych měl jít do nebe, prohlásil Trump. Vykonal prý „obrovské množství dobrých“ věcí
před 7 hodinami
Do roku 2050 téměř vymře třetina známých druhů zvířat, varují vědci. Vytváří obří biotrezor
před 8 hodinami
Náhrada za Turka? Byl bych lepší ministr než Pavel prezident, tvrdí podnikatel Richard Chlad
před 9 hodinami
Kyjev a Moskva si vyměňují zajatce, potvrdil Zelenskyj. Ruský útok se po vypnutí Starlinku hroutí
před 9 hodinami
Británie se po zveřejnění Epsteinových dokumentů zmítá v krizi. Pod Starmerem se láme větev
před 10 hodinami
Unikát letošní olympiády: Sportovci obdrží nejdražší medaile v historii her
před 10 hodinami
Macinka je připraven být dva roky dvojministrem. Ve volbách očekává porážku Pavla
před 11 hodinami
Zelenskyj řekl, kolik ukrajinských vojáků zemřelo od začátku války
před 12 hodinami
Je hotovo. Umělá inteligence dosáhla lidské úrovně, tvrdí část vědců
před 13 hodinami
Jan Darmovzal popsal drastické podmínky venezuelského vězení. Dodnes má zdravotní problémy
před 14 hodinami
OSN stojí před kolapsem, varoval Guterres. Podle nejhorších scénářů nastane za pár měsíců
před 14 hodinami
Svět spadnul do nejistoty. Jaderné smlouvy exspirovaly, jaderný konflikt hrozí víc než kdy dřív
před 16 hodinami
Zimní počasí nabídne jinou tvář, naznačuje předpověď na příští týden
včera
Pavel bude na slavnostním zahájení ZOH i závodech Sáblíkové a Ledecké
včera
Plzeň prošla ligovou fází Evropské ligy jako nůž máslem. Po Portu neprohrála ani s Basilejí
včera
Babišova vláda pokračuje. Opozice neuspěla se snahou o vyslovení nedůvěry
Předpokládaným výsledkem skončila mimořádná schůze Poslanecké sněmovny, na které se opozice snažila vyslovit nedůvěru vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Kabinet, jenž získal důvěru poslanců teprve v polovině ledna, v hlasování obstál.
Zdroj: Jan Hrabě